LĪDZ SKOLAS 101 GADU JUBILEJAI

Zemgales novada skolēnu sporta spēļu sacensības “Orientēšanās”!

14.septembrī mūsu skolas labākie orientieristi piedalījās Zemgales novada skolēnu sporta spēlēs.

Projekts “Pumpurs” Staļģenes vidusskolā 2020./21. un 2021./22.m.g.

Pagājušajā 2020./21. mācību gadā 1.semestrī Staļģenes vidusskolā projekta saskaņā ar Ministru kabineta 2016.gada 12.jūlija  noteikumiem Nr.460 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” īstenošanas noteikumi” “Pumpurs” konsultācijas tika organizētas klātienē.

Kā strādā skolotāji Vācijā?

No 14.08.2021.  līdz 30.08.2021. Erasmus+ projekta “Izglītoti skolotāji mūsu nākotnei” viesojos Wilhelmsburgas vidusskolā, Hamburgā, Vācijā, kur vēroju kā skolotāji strādā. Visvairāk vēroju angļu valodas stundas (27) no 2. līdz 11.klasei pie sešiem skolotājiem, bet piedalījos arī mūzikas, sporta un mājturības stundās.

“Vasaras nometne”  augusta izskaņā

“Vasaras nometne” augusta izskaņā

Vasaras  izskaņā no 19. – 23. augustam Staļģenes vidusskolā notika Erasmus + projekta “Slow down education in the nature” nometne. Piecas dienas kopā pavadīja 5 skolēni  un viņus pavadošie skolotāji no katras dalībvalsts- Latvijas, Igaunijas, Rumānijas un  Ziemeļmaķedonijas .

Staļģenes vidusskolai 100!

Skolas direktora apsveikums

Aicinājums absolventiem!

Šodien, 2021. gadā 13.septembrī, Staļģenes vidusskolai 100 gadu jubileja!

Sadarbības partneri