LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Staļģenes vidusskolas  labāko projekta darbu aizstāvēšana 24.04.2018.

Staļģenes vidusskolas labāko projekta darbu aizstāvēšana 24.04.2018.

REZULTĀTI

Zane Zaksa piedalās “Gudrs, vēl gudrāks”!

TV spēle “Gudrs, vēl gudrāks” Latvijas televīzijā šogad ir jau piekto gadu. Tuvojoties pavasarim sarosījās 5.klašu skolēni. Arī mūsu piektklasnieki, klases audzinātājas Edītes Čakšas un vecāku iedrošināti, gribēja pārbaudīt, vai var spēkoties ar Latvijas gudrākajiem vienaudžiem.

Talka 2018

Bildes! Autors Anželīka Janoviča.

Eksperimentu diena pirmsskolā

Lai tēmu “Tilpums”  padarītu interesantāku, nolēmām veikt dažādus eksperimentus ar ūdeni. Eksperimentiem nebija nepieciešams īpašs aprīkojums, un tie bija droši veikšanai grupā.

Staļģenes mazpulkam - 20!

20.aprīlī      plkst.18:00   IKSC „Līdumi” „Staļģenes mazpulkam - 20!”

Vecāku anketu izvērtējums

2017./18.m.g. 2.semestrī Staļģenes vidusskolas skolēnu vecāki saņēma divas anketas, kurās tika lūgts izvērtēt skolas darbu, sniegt ierosinājumus un komentārus darba uzlabošanai un pilnveidošanai. Paldies visiem vecākiem, kuri aktīvi piedalījās abās anketēšanās.

Sadarbības partneti