LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Apsveicam mūsu “cīrulīšus”!

Kā ik katru gadu aprīlī jokojamies, svinam pavasara atgriešanos! Un pirmsskolā bērnu balsis ir tik skaļas kā putnu dziesmas!

Staļģenieši - labāko kolektīvu desmitniekā "Meža ABC"!

Izglītības interešu pulciņa "Vide un tūrisms" 17 dalībnieki no  6.a klases- Roberts Lūkass Apaļais; Gita Grundule; Valentīna Jansone; Kristers Jerofejevs; ViktorijaKaminska; Jānis Markuss Konopļa; Arvīds Niedra; Maksims Marks Prohorovs;  Roksana Ševčenko;Alise Tukule; Māris Zemrūķis, kā arī no 7.a klases: Kaspars Ņikita Kaminskis; Sanija Kokorēviča; Sintija Liepiņa; Andrejs Lindenbaums; Nadježda Prohorova; Raivis Vītols- piedalījās mūsu valstī populārajā izglītojoši izklaidējošā pasākumā.

Māmiņu dienai veltīts koncerts

Staļģenes vidusskolā tradicionālais Māmiņu dienai veltītais koncerts 2018.gadā notika 7.maijā.

Ekskursija uz Jelgavu un ciemos pie strausiem

2018.gada 15.maijā 3.un 4.klašu skolēni devās pavasara ekskursijā uz Jelgavu un ciemos pie strausiem.

Eksperimenti ar ūdeni

Jelgavas novada domes un komunālā dienesta kopīgi rīkotajā konkursā “Ūdens manā dzīvē” aktīvi piedalījās 3.klases skolēni. Par to viņi saņēma apbalvojumu- iespēju vērot eksperimentus ar ūdeni.

Baltā galdauta svētki un pārgājiens

Staļģenes vidusskolas 1.-9.klašu skolēni nu jau trešo gadu devās kopīgā pārgājienā, vienlaikus svinot arī Baltā galdauta svētkus.

Sadarbības partneti