LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Kā top leļļu filmas?

Ar šādu jautājumu projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Staļģenes vidusskolas 1. un 4.klases skolēni 12.februārī viesojās Rīgas Kinostudijā, filmu studijā “Avārijas brigāde”.

Barikāžu atceres brīdis

21.janvāris-saulaina diena ar sniegu un salu vilināt vilināja ārā. Staļģenes skolas parkā dega ugunskurs, skolēnus, skolotājus un visus, kuri vēlējās atcerēties Barikāžu dienu notikumus pirms 28 gadiem, gaidīja silta tēja.

Staļģenes vidusskolas skolotāji piedalās Erasmus + projektā

2018.gada oktobrī un novembrī trīs Staļģenes vidusskolas skolotājiem bija iespēja piedalīties Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projektā „Pedagoģiskā personāla profesionālā pilnveide kvalitatīva izglītības satura nodrošināšanai”  (Nr.2018-1-LV01-KA101-046779).

Bērnu vieglatlētikas festivāls Bauskā.

18. janvārī Bauskā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās 120 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni. Tai skaitā arī mūsu skolas 2.klase.

Palīdzība patversmes dzīvniekiem

Ziemassvētki ir labdarības laiks, kad visbiežāk atceras grūtībās nonākušos, sūta dāvanas, sniedz palīdzību.

Ekspedīcija “Gotiņa”

2019.gada 9.janvārī 15 Staļģenes vidusskolas 1.-4.klašu labākie skolēni mācībās varēja nemācīties, bet piedalīties saldā ekspedīcijā: 1.klase- Markuss Drupa, Gustavs Zvejnieks, Anastasija Skvorceviča; 2.klase- Kristiāna Alise Arbidāne, Gustavs Gruziņš; 3.klase- Dārta Lielauza, Renārs Ermans, Gustavs Sustrups; 4.klase- Evelīna Roze, Amanda Gūtmane, Katrīna Apaļā, Marta Dzalbe, Emīlija Pole, Emīls Kronītis, Vestards Stranga.

Sadarbības partneti