LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

1.vieta futbolā Jelgavas novadā!

Šī gada 17.septembrī, Jelgavas novada 53. skolēnu sporta spēlēs, mūsu skolas zēni, C grupā futbolā, ieguva augstāko godalgu, 1.vietu.

Ražas svētku tirgus

Sestdien - 28. septembrī pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts” jau septīto gadu notiks Ražas svētku tirgus, ko organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Viesu Līči”.

E klases iespējas vecākiem

E-klase izstrādājuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs klases audzinātājiem, skolēniem un vecākiem efektīvāk izmantot E-klasi.

Pirmsskolas un sākumskolas sporta diena!

2019.gada 13.septembrī, Staļģenes skolas dzimšanas dienā notika pirmsskolas un sākumskolas sporta diena. Liels paldies par tās lielisko organizēšanu sporta skolotājai Edītei Čakšai!

Spēka aplis audzināšanas stundā

Latvijas Simtgades gadā Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāji savās audzināšanas stundās un ārpusklases aktivitātēs īpašu vērību veltīja latvju spēka zīmēm.

Rudens velšu izstāde- par godu “Baltijas ceļa” 30 gadadienai!

No 2019.gada 9.septembra Staļģenes vidusskolas pagalmu rotā dārzeņu, augļu un ziedu izstāde, kas veltīta “Baltijas ceļa” 30 gadadienai.

Sadarbības partneti