LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Pieredzes apmaiņā uz Poliju!

2018./19.m.g. noslēgumā, pēc 9.klases izlaiduma 17.jūnijā Staļģenes vidusskolas skolotāji, pateicoties skolas direktora Aivara Nagļa organizatoriskajam darbam un Jaunsviralukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces, un Jelgavas novada pašvaldības atbalstam, devās uz Poliju kārtējā pieredzes apmaiņas braucienā.

Staļģenes vidusskolas 9.klases izlaidums

Staļģenes vidusskolas 2018./19.m.g. 9.klases izlaidums notika saulainā 14.jūnija pēcpusdienā, kad absolventi, viņu vecāki, radinieki, draugi, klases audzinātāja Sarma Ulbina un skolotāji pulcējās skolas sporta zālē, lai svinētu skolas absolvēšanu.

Staļģenes vidusskolas Karoga svētki 2019

Pēdējā 2018./19.mācību gada skolas dienā- 2019.gada 31.maijā vareni un ar lepnumu par paveikto izskanēja Staļģenes vidusskolas Karoga svētki!

3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

4.klase- Tērvetes gaisa takās!

Pateicoties 4.klases vecāku iniciatīvai un Martas Dzalbes mammas Andras Vaskas organizatora talantam, 2019.gada 30.maijā pēc izlaiduma skolēni kopā ar vecākiem un jauno audzinātāju- skolas direktoru Aivaru Nagli devās ekskursijā uz Tērvetes gaisa takām!

Rūķēnu grupas 6-gadīgo izlaidums

2019.gada 23.maijā Staļģenes vidusskolas pirmsskolas zālē norisinājās Rūķēnu grupas izlaidums. Skolotājas Anita Raubena un Gundega Krastiņa kopā ar vecākiem atskatījās uz kopīgi paveikto bērnu audzināšanā un skološanā. Nu septembrī sešgadīgie rūķīši dosies lielajās skolas gaitās!

Sadarbības partneti