LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Ziemassvētku apsveikuma kartiņu konkurss

Konkursa notiek  no 1.līdz 10.decembrim. VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI 1.Konkursu „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS” (turpmāk – Konkurss) rīko Staļģenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldi un skolas administrāciju.

No sirds uz sirdi Ziemassvētkos!

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, 3.klases skolēni, viņu vecāki un  audzinātāja ,aicina visus-skolēnus ,skolotājus, skolas darbiniekus- sarūpēt nelielas ,bet mīļas dāvaniņas veciem, vientuļiem cilvēkiem.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā.

Novembrī Staļģenes vidusskolā notika sākumskolas glītrakstīšanas konkurss. Konkurss bija veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Sākumskolas skolēni centās glīti uzrakstīt un noformēt savus darbiņus. Glītāko rokrakstu īpašnieki tika apbalvoti.

Sveicam Latviju dzimšanas dienā!

Ir tāda zeme, kur stārķi ligzdas vij,
Ir tāda zeme, kur kalni lejas min.
Zeme, kur lini ziliem ziediem zied,
Kur mans ceļš mājup iet. /I.Priede/ Sveicam visus Latvijas svētkos! Lai mūsu gudrība, uzņēmība un darbi ikdienā vairo labo mūsu valstī!

Veselīgs uzturs

Staļģenes vidusskolā 2020.gada 12.novembrī 4.klases skolēni ar lielu interesi piedalījās nodarbībās par veselīgu uzturu, Jelgavas novada projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” ietvaros.

Karjeras nedēļas darbi 2.klasē

Vakar, 12.novembrī 2.klases skolēni saņēma diplomus un nelielas saldas balviņas (cepumus) par dalību Karjeras nedēļā. Bija jāzīmē par tēmu "Mana ģimene prot..."; "Mans tētis prot..." vai "Mana mamma prot...". Fotogrāfijās- 2.klases skolēni ar diplomiem un viņu darbiņi. Liels paldies par pasākuma organizēšanu, diplomu un balvu sagādāšanu karjeras izglītības speciālistei Lāsmai Ivanovai.

Sadarbības partneti