LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Ciemos pie zirdziņiem.

Ar  gaišām domām un cerībām  sācies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Šajā laikā īpaši gribas kādam palīdzēt, par kādu parūpēties. Ikvienam patīk saņemt dāvanas, arī mūsu draugiem- zirgiem.

Konkurss „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS”

Konkursa notiek  nedēļu  -   no 4.līdz 11.decembrim.

Mārtiņdiena!

Kas dimd, kas rīb ap istabiņu? Mārtiņa gailīši dancīti veda, Mārtiņu vakaru gaidīdami.

Pārgājienā un zirgu stalli.

Vēlā, saulainā  rudens dienā  5 – gadīgo grupas bērni  devās tālākā pastaigā uz zirgu stalli, kur  mūs sagaidīja Viestura mamma Inese Nagliņa un laipni izrādīja visus staļļa iemītniekus.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā

No 11.-19.novembrim sākumskolā norisinājās glītrakstīšanas konkurss. Skolēni centās glīti un pareizi norakstīt skolotāju sagatavotos tekstus. No katras sākumskolas klases tika atlasīti paši glītākie darbiņi.

Izrādes ‘’Planēta 85” apmeklējums Dailes teātrī

Režisora Dmitrija Petrenko un dramaturģes Justīnes Kļavas izrādi "Planēta Nr. 85" noskatījāmies 18.oktobrī ‘’Skolas somas’’ ietvaros. Uz teātri devās 8.un 9.b klašu skolēni, lai sastaptos arī ar Kaķi Indriķi, Čeburašku, pirmrindnieci Pionieri un Leonīdu Brežņevu, kā arī  kā arī iemācītos, ka Padomju Savienībā neviens nepiemin "McDonald's", kokakolu un  Ameriku.

Sadarbības partneti