LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Latvija- manas mājas!

Staļģenes vidusskolā Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas koncerts izskanēja piektdienas, 15.novembra, pēcpusdienā. Sporta zālē pulcējās skolēni, skolotāji, vecāki. Uzstājās pašdarbības kolektīvi.

Koncerts «Latvija-manas mājas»

plkst.12.20  Latvijas proklamēšanas  101.gadadienai veltīts svētku  pasākums   skolas sporta hallē;   13.00 Erudītu konkurss 1.-9.klašu skolēniem;

Mārtiņdienas tirgus

Es gaidīju Mārtiņdienu Tā kā lielu svētku dienu: Mīksts plācenis muldiņā, Zosu gaļa bļodiņā.      Šogad tirgošanās notika ar lielu vērienu. Savu dalību pieteica gandrīz 40 tirgotāji, kuri bija padomājuši, kā reklamēt un noformēt savu preci.

Mācību ekskursijā uz Rīgas ZOO!

Staļģenes vidusskolas 1. un 2.klases skolēni 2019.gada 13.novembrī devās uz Rīgas zooloģisko dārzu, lai piedalītos mācību ekskursijā. Tās ietvaros notika dabaszinību mācību stundas par mācību saturā iekļautajām tēmām attiecīgajās klasēs zooloģiskā dārza speciālistu vadībā.

Mēs ar Tevi lepojamies, Alise!

Ceturtdien,7.novembrī, Alise Ērstiķe kopā ar saviem atbalstītājiem devās uz Latvijas televīziju, lai raidījumā ”Gudrs vēl gudrāks”  sacenstos par iekļūšanu 8.klašu gudrinieku finālā.

Edgara Lipora monoizrāde ‘’Karavīrs”

Trešdien,6.novembrī, projekta „Skolas soma” ietvaros pie mums viesojās aktieris Edgars Lipors ar savu radošo komandu.

Sadarbības partneti