LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

7. klases brauciens uz televīzijas spēli ’’Gudrs, vēl gudrāks’’

2018. gada 10. oktobrī Staļģenes vidusskolas 7. klase devās uz televīzijas spēli  ‘’Gudrs, vēl gudrāks’’. No mūsu klases piedalījās Alise Ērstiķe.

SPORTA DIENA STAĻĢENES VIDUSSKOLĀ

20.septembrī, Olimpiskās dienas ietvaros, mūsu skolā notika sporta diena sākumskolai.

Rudens kross 2018

Tradicionāli, kā katru gadu, tā arī šogad, 19.septembrī skolā tika rīkots Rudens kross. Jau otro gadu  Eiropas savienības projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” ietvaros, pie mums ciemojās trenere Tatjana Gorbatko. Trenere mūzikas pavadījumā iesildīja un sagatavoja skolēnus startam. Finišā sagaidīja un katru uzraudzīja mūsu skolas medmāsa Līga Nikolajeva. Mūs lutināja ne tikai laiks, bet arī skolotājiu, audzinātāju, vecāku un klasesbiedru atbalsts.

“Fairhap” turnīrs mūsu skolā

Šā gada 9.oktobrī Jelgavas novada Staļģenes vidusskolā noritēja Erasmus+ projekta atklātais sporta spēļu turnīrs, kurā kopā 120 bērni 8 komandās demonstrēja 4 mēnešos apgūtās iemaņas un izpratni par godīgu spēli un Olimpiskajām vērbām pielietojot zināšanas un iemaņas stafetēs, komandu sportā un orientēšanās disciplīnās.

Ciemos uz bibliotēku

Gauži raud mazi bērni,
Grāmatā vērdamies:
Grāmatā smalki raksti,
Nevar drīzi izlasīt. (l.t.dz.) Ar šīm dzejoļu rindām “Rūķu” grupa devās- nu jau otro reizi  š.m.g. uz Staļģenes bibliotēku.

Iepazinām Rundāles pili.

Projekta “skolas soma”  ietvaros mēs, 5.klase, devāmies iepazīt vienu no Latvijas skaistākajām un greznākajām pilīm – Rundāles pili. Saulīte atkal mūs lutināja, un mums bija iespēja izstaigāt visu lielo loku pa pili, piedalīties orientēšanās spēlē un beigās izskrieties pa plašo pils parku.

Sadarbības partneti