LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Jelgavas novada svētki 2019

Gandrīz 50 Staļģenes vidusskolas tautas deju dejotāji un dziedātāji piedalījās Jelgavas novada svētku koncertā 2019.gada 18.maijā Elejas muižas parkā.

Pēdējais zvans 2019

Šogad 9.klases pēdējais zvans izskanēja 2019.gada 17.maijā. Tā tēma bija “Pasaules tautas”. .

Koncertlekcija „Tembru projekcijas”

Piektdien,17.maijā, projekta ‘’Skolas soma“ ietvaros skolā viesojās flautiste Maija Kļaviņa un producente Māra Siliņa ar koncertlekciju ‘’Tembru projekcijas”.

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji 2019!

2019.gada 16.maijā no Staļģenes vidusskolas uz Zaļeniekiem devās mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji, viņu vecāki un skolotāji. Tur notika svinīga apbalvošanas ceremonija.

Mātes dienas koncerts 2019

Staļģenes vidusskolā 2019.gada 15.maija pēcpusdienā izskanēja sirsnīgs Mātes dienas koncerts, kas noteikti iesildīja sirdis visām māmiņām, vecmāmiņām un tētiem, kuri bija to pagodinājuši ar savu klātbūtni vēl kuplākā pulkā nekā pagājušajā gadā.

Foto izstāde “Mana zeme skaistā”

Staļģenes vidusskolā (koridorā pie sporta zāles) no 2019.gada 15.maija ir apskatāma foto izstāde, ko īstenojis nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.  Latvijas skolu jaunatnes 1.-12.klašu skolēnu foto konkurss “Mana zeme skaistā” ir pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitāte.

Sadarbības partneti