NO SIRDS UZ SIRDI  ZEMASSVĒTKOS!

NO SIRDS UZ SIRDI ZEMASSVĒTKOS!

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, 2.klases skolēni, viņu vecāki un  audzinātāja turpina tradīciju  un aicina visus - skolēnus ,skolotājus, skolas darbiniekus- sarūpēt nelielas ,bet mīļas dāvaniņas veciem, vientuļiem cilvēkiem ,kuri mīt SARC “Staļģene!

Skolā viesojas stikla pūtēji!!!

Šodien mūsu skolā viesojās stikla pūtēji. Pasākums notika projekta “Skolas soma” ietvaros. To vēroja un pasākumā piedalījās 5.a., 5.b. un 6.a.klases.

Latvijas dzimšanas dienu gaidot.

Visu novembra mēnesi 5 – gadīgo grupas bērni caur visām mācību jomām izzināja tematu “Latvija - mana dzimtā vieta”.

"Zaķēnu" grupas darbi novembrī

Novembra mēnesī bērni no "Zaķēnu" grupas noskaidroja, ka Latvijai ir sava dzimšanas diena, mācījās atpazīt Latvijas karogu un citus simbolus.

Ziemassvētku kartiņu konkurss

Konkurss notiek no 5.-15.decembrim     Apsveikumu var veidot jebkurā tehnikā uz pusēm pārlocītas  A4 vai A5 lapas, ņemot vērā ,ka apsveikums ,iespējams, tiks sūtīts aploksnē adresātam – novada un vietējai pašvaldībai, sadarbības partneriem u.c.

Noslēdzies Erasmus + projekts “Nesteidzīga izglītība dabā”

Pirms diviem gadiem  2020. gada novembrī mūsu skola uzsāka projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” realizēšanu kopā ar partnerskolām no Igaunijas, Rumānijas un Ziemeļmaķedonijas.