LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Tikšanās ar Luīzi Pastori

Šī gada 16. janvārī projekta “Skolas soma” ietvaros pie mūsu klases viesojās bērnu grāmatu autore Luīze Pastore. Rakstniece mums pastāstīja par to, kā veidojas viņas stāsti un kā mums pašiem tādu iesākt.

Bērnu vieglatlētikas festivāls

14. janvārī Jelgavā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās vairāk nekā 220 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Starp tiem arī mūsu Staļģenes vidusskolas 2. un 3.klases.

5.-9.klašu Ziemassvētku ballīte

Kā jau katru gadu, 1.semestra noslēgumā arī 2019.gadā 5.-9.klases organizēja savu Ziemassvētku ballīti. Viņiem galvenais nebija Ziemassvētku vecītis, jo paši ir pietiekami lieli, lai sagādātu sev svētku prieku.

Sākumskolas Ziemassvētku ballīte

Uzreiz pēc svinīgā pasākuma 2019.gada 19.decembrī sekoja sākumskolas Ziemassvētku ballīte, kurā Ziemassvētku vecīti priecīgi sagaidīja 1.-4.klašu skolēni un viņu audzinātāji.

Svinīgais Ziemassvētku pasākums 2019 Staļģenes vidusskolā

Staļģenes vidusskolā svinīgais Ziemassvētku pasākums 1.-9.klasēm notika 2019.gada 19.decembrī.

Ziemassvētku apsveikumu kartiņas

Aiz loga šogad tik daudz pelēkās krāsas! Ziemassvētku noskaņu uzburt līdzēja jau tradicionālā Ziemassvētku apsveikuma kartiņu zīmēšana. Iesniegtos darbiņus vērtēja skolotāju žūrija un simpātiju balvas īpašnieku noteica paši skolēni, aktīvi balsojot.

Sadarbības partneti