LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Cilvēka dzīves kvalitāti būtiski ietekmē viņa spēja un prasme līdzdarboties apkārt notiekošajos procesos, pārliecinošs savu individuālo resursu un zināšanu pielietojums, kā arī vēlme pastāvīgi attīstīt dzīves gaitā iegūtas prasmes un iemaņas.

Stipendija par godu Latvijas simtgadei

Latvijas valsts simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju īsteno līdz šim nozīmīgāko projektu “Simtgades loterija”, kurš atbalsta Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus. Par izciliem sasniegumiem 2018./2019.mācību gadā šo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma arī Staļģenes vidusskolas absolvents Vladimirs Kaļmuks.

Pieredzes apmaiņā uz Poliju!

2018./19.m.g. noslēgumā, pēc 9.klases izlaiduma 17.jūnijā Staļģenes vidusskolas skolotāji, pateicoties skolas direktora Aivara Nagļa organizatoriskajam darbam un Jaunsviralukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces, un Jelgavas novada pašvaldības atbalstam, devās uz Poliju kārtējā pieredzes apmaiņas braucienā.

Staļģenes vidusskolas 9.klases izlaidums

Staļģenes vidusskolas 2018./19.m.g. 9.klases izlaidums notika saulainā 14.jūnija pēcpusdienā, kad absolventi, viņu vecāki, radinieki, draugi, klases audzinātāja Sarma Ulbina un skolotāji pulcējās skolas sporta zālē, lai svinētu skolas absolvēšanu.

Staļģenes vidusskolas Karoga svētki 2019

Pēdējā 2018./19.mācību gada skolas dienā- 2019.gada 31.maijā vareni un ar lepnumu par paveikto izskanēja Staļģenes vidusskolas Karoga svētki!

3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

Sadarbības partneti