LĪDZ SKOLAS 101 GADU JUBILEJAI

20 janvāris-Barikāžu aizstāvju piemiņas diena

Šodien, 20. janvārī, tiek atzīmēta 1991. gada barikāžu aizstāvju diena - pagājis 31 gads, kopš viena no Atmodas laika izšķirīgajiem brīžiem, kad iesāktais ceļš uz valstisko neatkarību bija nopietni apdraudēts.

Laimīgu, darbīgu un veselīgu 2022.gadu!

Laimīgu 2022.gadu visiem vēl 3.klases skolēni un viņu audzinātāja L. Jēkabsone, N.Frīdenberga (4.kl.) ,E.Valdmanis (4.kl.),mūzikas skolotāja A.Silgaile un 8.klases meitenes M.Badune un K.Godaine, kā arī video montētājs R.Celmiņš (8.kl.)

Koncertprogramma “Ziemassvētku pasaka”

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” 1.- 5. klases skolēniem  21.12 bija iespēja  doties muzikālajā ceļojumā ,skatoties koncertstāstu  “Ziemassvētku pasaka”. Koncertstāsts deva iespēju skolēniem paviesoties Anglijas, Vācijas, Dānijas un citu zemju Ziemassvētku pasakās.

Patriotiska dziesmu un dzejas programma „Ir vērts”

2021. gada 17. novembrī  skolēniem bija iespēja noskatīties koncertprogrammas „Ir vērts” ierakstu, kas bija kā ieskaņas koncerts valsts svētku sagaidīšanai.

Būsim veseli!

Novembrī un decembrī Staļģenes vidusskolas skolēniem bija iespēja padziļināt savas zināšanas veselības jautājumos.

Konkurss  “Projekta darbs STEM priekšmetos vai veselīgs dzīvesveids “

Konkurss “Projekta darbs STEM priekšmetos vai veselīgs dzīvesveids “

Erasmus + projekta “ietvaros dalībvalstu skolu jauniešiem tiek izsludināts konkurss par labākajiem projekta darbiem STEM mācību priekšmetos vai  par veselīgu dzīvesveidu.