LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Jaunumi

Staļģenes vidusskolas 1.-4. klašu skolēni piedalās SIA “P.N.R.”- virtuālais planetārijs nodarbībā “ ES saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”

Mūsu skolas 1.- 4.klašu skolēniem 14.oktobrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja klātienē piedalīties SIA “P.N.R.”- virtuālais planetārijs nodarbībā “ES saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu.”

Ekskursija Nacionālajā Salaspils botāniskajā dārzā

30.septembrī 3.klase devās ekskursijā uz Salaspils Nacionālo botānisko dārzu. Apmeklēja nodarbību   “Apbrīnojamās sēklas”. Šajā nodarbībā iepazinās  ar sēklu daudzveidību, bioloģisko un saimniecisko nozīmi.

Lasīt vairāk
Par ATTĀLINĀTU mācību procesu 7.-9.klasēm 2020.gada oktobrī.

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" 27.1.4. punktu “ nosaku no 2020. gada 26. oktobra līdz 30. oktobrim 7.-9.klases izglītojamiem mācību procesu organizēt attālināti saskaņā ar esošo stundu sarakstu.

Lasīt vairāk
7.klases ekskursija uz Latvijas Ugunsdzēsības muzeju un izklaides centru ‘’Skypark’’

Rudens ekskursijā  7.klase brauca  uz Latvijas ugunsdzēsības muzeju Rīgā.  Muzejā ir ļoti daudz ekspozīciju no 19.gadsmita vidus līdz mūsdienām. Šī ēka ir  vēsturiska, jo kādreiz šajā ēkā  atradās ugunsdzēsības depo, un  joprojām vienā no šī muzeja spārniem ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  Rīgas 9.daļa.

8.klase Liepājā!

Pēc skolēnu iniciatīvas, šogad 8.klase devās ekskursijā uz Liepājas Karostas cietumu, lai piedalītos Ekstrēmā nakts piedzīvojumā – iejušanos cietumnieka tēlā drūmos nakts apstākļos.

Skolotāju diena 2020

Staļģenes vidusskolā Skolotāju diena 2020.gada 5.oktobrī sākās ļoti īpaši. Skolas priekštelpa bija dekorēta ar lielu “apsveikuma kartīti” un krāsainiem svētku karodziņiem. Katram skolotājam tika dāvināta brīnišķīga roze.

Sadarbības partneti