LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

4.klases skolēni orientējas LNB un skatās "Billi" "Forum Cinemas".

4.02. programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros mēs no vareni plašā piedāvājuma klāsta izmeklējām sev visatbilstošāko un kārotāko, proti, kā saka mūsu audzinātāja- "Vispirms ir jāpabaro smadzenes, vēlāk var izklaidēties!"

1.klases “Burtu un ciparu svētki”

2020.gada 7.februārī Staļģenes vidusskolā vareni izskanēja 1.klases “Burtu un ciparu svētki”. Pirmsskolas zālē bija pulcējušies viesi- 2.-4.klašu skolēni un audzinātājas, “Rūķu” grupas pirmsskolas skolotājas un skolotāju palīdzes, 1.klases skolēnu vecāki un pagarinātās dienas grupas vadītāja Ināra Zvejniece, skolas direktors Aivars Naglis. Īpaši liels prieks par kuplo vecāku pulciņu.

Staļģenei uzvara!

28.janvārī Jelgavas novada 53.skolēnu sporta spēlēs tautasbumbā, mūsu skolas meiteņu komanda uzvarēja, nezaudējot nevienu spēli. Šodien (4.februārī) meitenes dosies uz Zemgales skolēnu sporta spēlēm, pārstāvēt Jelgavas novadu.

“Putnu opera”

Svētdienā 19.  janvārī  6. un 5. klase devās uz Rīgu, lai Latvijas nacionālajā operā noskatītos “Putnu operu”. Tā kā lielākajai daļai tas bija pirmais operas apmeklējums, tad mūs pārsteidza viss.

Angļu valodas konkurss!

25.janvārī 7.a klases skolnieces Keitija Beķere un Alise Kristāla devās uz Rīgas valsts vācu ģimnāziju, lai piedalītos atklātajā angļu valodas konkursā. Meitenes izturēja pirmo- atlases kārtu ( tiešsaistē) un veiksmīgi reģistrējās otrajai kārtai klātienē, kurā piedalījās gandrīz 200 dalībnieki no visas Latvijas. Lielisks panākums! Gaidīsim rezultātus!

Tikšanās ar Luīzi Pastori

Šī gada 16. janvārī projekta “Skolas soma” ietvaros pie mūsu klases viesojās bērnu grāmatu autore Luīze Pastore. Rakstniece mums pastāstīja par to, kā veidojas viņas stāsti un kā mums pašiem tādu iesākt.

Sadarbības partneti