Ekskursija uz Tērvetes dabas parku.

Saulainajā 18. maija dienā pirmsskolas “Pīlēnu” grupas bērni un skolotājas devās iepazīt dabu Tērvetes dabas parkā.

Erasmus+ kursi Portugālē

No 2022.gada 24.aprīļa līdz 1.maijam kopā ar 8 citiem Jelgavas novada izglītības darbiniekiem man bija lieliska iespēja piedalīties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projektā Nr. 2020-1-LV01-KA101-077185 “Kvalitatīvas un pieejamas izglītības nodrošināšana Jelgavas novadā” Portugālē, ko organizēja Intercultural Association Mobility Friends, Barcelos, Portugal.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā.

Staļģenes vidusskolā notika sākumskolas glītrakstīšanas konkurss. Konkurss bija veltīts Mātes  dienai. Sākumskolas skolēni centās glīti uzrakstīt un noformēt savus darbiņus. Glītāko rokrakstu īpašnieki tika apbalvoti.

Dzejoļu konkurss sākumskolā.

6.maijā Staļģenes vidusskolā notika dzejoļu konkurss. Konkursā piedalījās 19 sākumskolas skolēni.  Artūrs Lielauza, Valters Markuss Locs, Džesika Golubeva, Ralfs Roze, Adrianna Paula Millere, Alissa Liepa, Patrīcija Gajevska, Enija Lielmane, Alise Grāvele, Elizabete Metlova, Roberts Brokāns, Edžus Dombrovskis, Artūrs Skuja, Rihards Kellers, Anna Vilmane, Justīne Siliņa, Sanita Bitēna, Roberts Balodis, Kristiāns Gross.

Lasīt vairāk
Pavasara ekskursija Tērvetes dabas parkā.

9.maijā 1.un 3.klase devās ekskursijā uz Tērvetes dabas parku.

Lasīt vairāk
Staļģenes vidusskolas skolēnu starti Jelgavas novada skolēnu sporta spēles D un E grupām!

Gustavs Zvejnieks 1.v. 500m skrējienā, 2.v. 60m skrējienā. Aleksis Apaļais 1.v. tāllēkšanā, 3.v. bumbiņas mešanā.