Jaunumi

Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības skolu apmaiņas partnerības projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” pieredzes apmaiņas brauciens uz Rumāniju

No 7. -10. jūnijam projekta partnerskolu skolotāji tikās Rumānijā Topoloveni pilsētā, lai dalītos labās prakses piemēros par paveikto, kā arī plānotu nākamās aktivitātes.

Karoga svētki 2022

Pēc divu gadu pārtraukuma Staļģenes vidusskolā 2022.gada 31.maijā atkal notika ievērojamākais mācību gada pasākums- Karoga svētki. Tajā tiek sveikti visi skolēni, kuri guvuši panākumus mācībās, olimpiādēs, konkursos, sacensībās, projektu rakstīšanā. Kā arī tiek godināti viņu vecāki un skolotāji, kuri ieguldījuši darbu viņu panākumu tapšanā.

Staļģenes vidusskolas koris

Pateicoties Salgales mūzikas un mākslas skolas direktorei un Staļģenes vidusskolas mūzikas skolotājai Andai Silgailei, mūsu skolā arī 2021./22.m.g. braši skan koristu balsis.

Olimpiāžu uzvarētāju godināšanas pasākums

2022.gada 26.maijā Zaļenieku kultūras namā notika Jelgavas novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju, viņu vecāku un viņus sagatavojušo skolotāju godināšanas pasākums.

Rūķu sporta diena “Robežniekos”

Tuvojoties izlaidumam, pirmsskolas grupai “Rūķīši”,  ar sporta skolotājas Ludmilas Petrovas iesaistīšanos, bērniem tika  organizēts sporta pasākums – “Esam veikli, ātri, stipri”!

Iluzionista priekšnesums

Pateicoties skolas ārpusklases darba organizatorei Silvijai Saleniecei, 2021./22.m.g. pēdējā diena izvērtās par īpašu un tiešā nozīmē brīnumainu notikumu. Projekta “Skolas soma” ietvaros 2022.gada 30.maijā skolēniem bija iespēja vērot īsta iluzionista uzstāšanos.