LĪDZ SKOLAS 101 GADU JUBILEJAI

Notikumi un darbi jūnijā

Ar pamatīgu tveici, interesantiem darbiem: gleznošanu uz dažādām virsmām, darbošanos ar krāsainām smiltīm, vasaras ieaušanu mazā gleznu rāmītī, mūzikas instrumentu gatavošanu, kā arī pašgatavotu rotaļlietu izstādes apmeklēšanu un tematisko rītu bibliotēkā, ir pagājis vasaras pirmais mēnesis.

Skolēnu sasniegumi 2020./21.m.g.

Neskatoties uz ieilgušo attālināto mācību procesu un ārkārtas situāciju valstī 2020./21.m.g., skolēni un skolotāji ir turpinājuši aktīvi mācīties un strādāt. Tāpēc arī šajā mācību gadā attālināto Karoga svētku ietvaros ir saņemti skolas apbalvojumi par izcilu mācību darbu, dalību konkursos un olimpiādēs, sporta sasniegumiem.

Lekcija "Bērnu uzturs vasarā"

Uztura speciālistes Olgas Ļubinas video lekcija "Bērnu uzturs vasarā", kas sagatavota Baltijas jūras reģiona programmas projektā “Pašvaldību aktivitātes veselības veicināšanai visām to iedzīvotāju grupām Baltijas jūras reģionā, atbalstot starpnozaru sadarbību veselības un labklājības attīstībai pašvaldībās”/ Healthy Boost Nr. RO85.

Virtuālā ekskursija Jelgavas koģenerācijas uzņēmumā “Fortuma”

Erasmus + projekta ietvaros 6.-9. klašu skolēniem bija  iespēja doties virtuālā ekskursijā uz Fortum biomasas koģenerācijas staciju Jelgavā, kas  ir pirmā lielas jaudas biomasas koģenerācijas stacija Latvijā.

“Kārums” balvas 2.klasei!

Staļģenes vidusskolas 2.klase 2020./21.m.g. 2.semestrī piedalījās LOK komitejas projekta “Sporto visa klase” labo darbu konkursā. Liels paldies skolēnu vecākiem par lielisko sadarbību un skolēniem par labajiem padarītajiem darbiem, kas tika nofotografēti un aprakstīti!

Klašu mājsēdes maratons

Sestdiena 8. maijs bija oficiāla darba diena.  Šobrīd skolā aktuāls ir projekts par nesteidzīgu izglītību dabā, vairāk laika pavadot laukā bez viedierīcēm. Gluži bez ierīcēm mēs neiztikām, bet 6.-9. klašu skolēniem  šajā dienā mācības noritēja neierastā veidā – notika klašu mājsēdes maratons.

Sadarbības partneri