LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Staļģenes vidusskolas Karoga svētki 2019

Pēdējā 2018./19.mācību gada skolas dienā- 2019.gada 31.maijā vareni un ar lepnumu par paveikto izskanēja Staļģenes vidusskolas Karoga svētki!

3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

4.klase- Tērvetes gaisa takās!

Pateicoties 4.klases vecāku iniciatīvai un Martas Dzalbes mammas Andras Vaskas organizatora talantam, 2019.gada 30.maijā pēc izlaiduma skolēni kopā ar vecākiem un jauno audzinātāju- skolas direktoru Aivaru Nagli devās ekskursijā uz Tērvetes gaisa takām!

Rūķēnu grupas 6-gadīgo izlaidums

2019.gada 23.maijā Staļģenes vidusskolas pirmsskolas zālē norisinājās Rūķēnu grupas izlaidums. Skolotājas Anita Raubena un Gundega Krastiņa kopā ar vecākiem atskatījās uz kopīgi paveikto bērnu audzināšanā un skološanā. Nu septembrī sešgadīgie rūķīši dosies lielajās skolas gaitās!

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Cilvēka dzīves kvalitāti būtiski ietekmē viņa spēja un prasme līdzdarboties apkārt notiekošajos procesos, pārliecinošs savu individuālo resursu un zināšanu pielietojums, kā arī vēlme pastāvīgi attīstīt dzīves gaitā iegūtas prasmes un iemaņas.

Karjeras  attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Lielākais KAA pasākums “ Radošās tehnoloģijas, prasmes, profesijas” Staļģenes vidusskolā notika 27.martā. 1.-9.klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar programmētāja, mehatroniķa, mākslinieka, inženiera un elektroniķa profesijām nepieciešamajām prasmēm. Skolēni veidoja 3D modeļus “Mana nākotnes karjera”

Sadarbības partneti