2024. gada 16. aprīlis        Mintauts, Alfs, Bernadeta   Dzimšanas dienas svin: AIVARS JUSTS, KRISTIANS LIEPA

Līdz skolas salidojumam

Jaunumi

Lieldienas pirmsskolā

Lieldienas pirmsskolā

Pirmsskolas bērni 27. martā ar dziesmām, rotaļām un dažādām āra aktivitātēm sagaidīja Lielo dienu - pavasara laiku, kad diena kļūst garāka par nakti. Lieldienu zaķis katrai grupai bija sarūpējis noslēpumainu vēstuli, kurā bērni atrada uzdevumus dažādām  svētku aktivitātēm – olu rotāšana ar aizsietām acīm, krāsainu bumbiņu mešana mērķī, pārvietošanās ar karotē ieliktu olu un olu ripināšanas sacensības. 

Lasīt vairāk
Ciemos pie Džimbas

Ciemos pie Džimbas

Džimbas drošības programmu 6 – gadīgie bērni apguva laika posmā no novembra līdz februārim. Sarunās ar bērniem secinājām, cik būtiski ir stiprināt bērnu zināšanas, prasmes un kompetences atpazīt nedrošas situācijas un spēt tajās rīkoties.

Lasīt vairāk
ERASMUS+ pieredze Portugālē

ERASMUS+ pieredze Portugālē

Pavasara brīvlaiks no 11.-15. martam  deviņiem devītās klases jauniešiem – Evelīnai Rozei, Emīlijai Polei, Keitai Stepanovičai, Inesei Nikolajevai, Dmitrijam Antoņenko, Danielam Grosam, Emīlam Kronītim, Kristianam Lūsim, Vestradam Strangam un septiņiem Staļģenes pamatskolas pedagogiem: Leldei Jēkabsonei, Vitai Klausai, Gitai Ziemelei, Vijai Cigelniecei, Larisai Ragelei, Ilzei Šucai un Ilzei Ērstiķei pagāja nopietni mācoties un bagātinot savas zināšanas un prasmes vispārējās izglītības iestādē Agrupamento de Escolas Henriques Nogueira, Portugālē, Torres Vedras pilsētā. 

Lasīt vairāk
2.b aicina lasīt!

2.b aicina lasīt!

Projekta “Sporto visa klase” Staļģenes pamatskolas 2.b klases 2024.gada labais darbs ir- popularizēt lasītprasmi pirmsskolas 5-gadīgo bērnu grupā.

Lasīt vairāk
Grāmatu lasīšana

Grāmatu lasīšana

Grāmatu lasīšana ir būtiska lasītprasmes veicināšanā. Tā attīsta radošumu, iztēli , kā arī uzlabo valodas prasmes- bagātina cilvēka spēju izteikties. Lai veicinātu interesi par grāmatu lasīšanu, Eiropas Rakstnieku dienas ietvaros, 2.a,4.,5.,7.klases, latviešu valodas stundās, apmeklēja Staļģenes pagasta bibliotēku. 

Lasīt vairāk
Sumina labākos māksliniekus

Sumina labākos māksliniekus

2024.gada 28.martā svinīgā pasākumā tika sumināti Jelgavas novada labākie jaunie mākslinieki un viņus sagatavojušie skolotāji. Ar lepnumu varam atzīmēt, ka Staļģenes pamatskolu pārstāvēja 8 skolēni un 2 skolotāji.

Lasīt vairāk