LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Novadu deju kolektīvu “ Ziemas sadancis” Staļģenē

10.februārī Staļģenes vidusskolā pulcējās visi Jelgavas novada un daži pilsētas deju kolektīvu dejotāji, lai sporta hallē, izdejotu lielo Dziesmu un deju svētku repertuāru. Dejotājiem šī bija iespēja vēl pirms skatēm pārbaudīt savu varēšanu, bet skatītājus priecēja krāšņie deju raksti.

Ābeču svētki 2018

Šogad Staļģenes vidusskolā Ābeču svētkus svinēja skolotāja Ingrīda Konoreva ar 13 pirmklasniekiem: Aleksi Apaļo, Vitāliju Lazdovski, Lauru Mitkeviču, Edgaru Ozoliņu, Megiju Reimani, Letīciju Strangu, Nikolu Šakausku, Vladislavu Ševčenko, Rasu Šmidri, Kristoferu Upi, Ruslanu Vilmani, Gustavu Gruziņu, Lauri Bitēnu.

Tikšanās ar inspektori

Tēmas “Kas palīdzēs?” ietvaros 6 – gadīgo grupas bērni tikās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas inspektori J. Sustrupi.

6-gadīgie apgūst ekonomiku!

Šogad projektu nedēļas tēma 6 – gadīgo grupā - “Centiņu pie centiņa liksi, pie bagātības tiksi!” Šī tēma ir aktuāla, jo ir ļoti svarīgi, ka pirmās zināšanas par ekonomisko izglītību tiek sniegtas jau pirmsskolas vecuma bērniem,  tieši šajā vecuma posmā bērniem veidojas sākotnējs priekšstats par naudu, tās vērtību un izmantošanas iespējām.

6-gadīgie viesojas Karameļu darbnīcā!

Janvāra beigās 6 – gadīgo grupas bērni devās ekskursijā uz Karameļu darbnīcu, lai iepazītos ar sarežģīto konfekšu gatavošanas procesu. Arī bērni čakli pastrādāja, kā rezultātā katrs tika pie paša veidotas karameles.

Čaklo roku nedēļa

Pirmsskolā 4-gadīgo bērnu grupai no 22.01.18-26.01.18. projektu nedēļas tēma bija “Čaklo roku nedēļa”. Šajā nedēļā kopā ar bērniem pārrunājām ikdienā sastopamās profesijas. Bērniem bija iespēja tikties ar skolas direktoru Aivaru Nagli un apskatīt viņa darba vidi.

Sadarbības partneti