Projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” logo konkurss

Kamēr aiz loga ziema rāda savu raksturu un kamēr vīruss neļauj mums tikties un kopā mācīties, Staļģenes vidusskolas 6. – 9. klašu skolēni radoši darbojās- zīmēja un veidoja projekta logo.

Darbu tapšanai tika atvēlētas 2 nedēļas, kuru laikā skolēniem bija vai nu jāuzzīmē, vai datorgrafikā jāizveido logo, kurš pauž mūsu projekta ideju – ikdiena bez telefoniem, STEM mācību priekšmetu apguve pietuvināta dabai un veselīgs dzīvesveids. Katrs šo doma uztvēra no sava skatu punkta, tomēr visiem bija divi vienojoši noteikumi- logo jāiekļauj visu 4 dalībvalstu (Latvijas, Igaunijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas) karogi un izvēlētais teksts jāraksta angļu valodā, kas ir projekta oficiālā saziņas valoda. Savu padomu un atbalstu darbu tapšanā skolēniem sniedza vizuālās mākslas skolotāja Ilze Šuca un datorikas skolotāja Larisa Ragele. Paldies skolotājām par sniegto atbalstu!

Ticu, ka darbs nebija viegls! Tomēr pavisam tika iesniegti 22 darbi! Paldies ikvienam skolēnam par paveikto darbu un vecākiem par pamudinājumu!

Nu ir pienācis laiks darbus izvērtēt! Nākamās divas nedēļas, tas ir līdz 25.02, ikviens var nobalsot par labāko, interesantāko un atbilstošāko logo. No visiem darbiem, jāizvēlas viens, kurš šķiet pelnījis iespēju turpināt cīņu otrajā kārtā. Otrajai kārtai tiks virzīti 3 darbi, kuri būs ieguvuši vislielāko atbalstu. Tie tālāk sacentīsies ar visu dalībvalstu iesniegtajiem darbiem, ar kuriem būs iespēja iepazīties un nobalsot ikvienam. Pēc otrās kārtas- būs izvēlēts logo, kurš popularizēs projektu kopā ar Erasmus+ logo.

Ikviens- skolēni, vecāki, draugi, interesenti, atbalstītāji- tiek aicināts, atverot pievienoto saiti, aplūkot skolēnu veikumu, izvēlēties vienu no piedāvātajiem variantiem un nobalsot.

Balsot šeit!

Paldies jau iepriekš par interesi un atvēlēto laiku, lai nobalsotu! Gaidam rezultātus  25. februārī!

Projekta vadītājas asistenete Staļģenes vidusskolā Ilze Ērstiķe