20 janvāris-Barikāžu aizstāvju piemiņas diena

Šodien, 20. janvārī, tiek atzīmēta 1991. gada barikāžu aizstāvju diena - pagājis 31 gads, kopš viena no Atmodas laika izšķirīgajiem brīžiem, kad iesāktais ceļš uz valstisko neatkarību bija nopietni apdraudēts.

Laimīgu, darbīgu un veselīgu 2022.gadu!

Laimīgu 2022.gadu visiem vēl 3.klases skolēni un viņu audzinātāja L. Jēkabsone, N.Frīdenberga (4.kl.) ,E.Valdmanis (4.kl.),mūzikas skolotāja A.Silgaile un 8.klases meitenes M.Badune un K.Godaine, kā arī video montētājs R.Celmiņš (8.kl.)

Būsim veseli!

Novembrī un decembrī Staļģenes vidusskolas skolēniem bija iespēja padziļināt savas zināšanas veselības jautājumos.

Ziemassvētku kartiņu konkursa uzvarētāji

1.vieta Keitai Braginai (4.kl.) 2.vieta  Aleksim Apaļajam (5.kl.) 3.vieta Eduardam Valdmanim (4.kl.)

Sveiciens ziemassvētkos un Jaunajā 2022. gadā!

Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks... Brīnuma gaidīšanas laiks, kad krītoša sniegpārsla ienes mieru dvēselē…

Dalība Jelgavas novada sporta aktivitātēs - attālināti

Lai arī sporta sacensības šobrīd nenotiek, skolēniem ir iespēja piedalīties Jelgavas novada Sporta centra rīkotajās sporta aktivitātēs attālināti. Jelgavas novada brīvā laika aktivitātē regulāri skrienot, nūjojot, soļojot un braucot ar velosipēdu.

Sporto visa klase 8.sezonas atklāšana

Lai arī ši brīža situācija ir mainījusi projekta "Sporto visa klase" norisi, 17.decembrī “Sporto visa klase” 8.sezonas atklāšanas pasākums notika un tajā piedalījās visi programmas dalībnieki, kuri pasākumam tiešraidē sekoja līdzi savās skolās.

Dejotāji sveic Ziemassvētkos!

Pateicoties deju skolotājai Elīzai Kristai Ekuzei, ir tapušas brīnišķīgas Ziemassvētku dejas atsevišķi 1.klases un 2.klases grupām. Skolotāja veikumu iemūžinājusi video.

Sveicam talantīgos biologus!

Staļģenes vidusskola var lepoties ar skolotājas Gitas Ziemeles sagatavoto Jelgavas novada bioloģijas olimpiādes dalībnieku rezultātiem.

NO SIRDS UZ SIRDI  ZEMASSVĒTKOS!

NO SIRDS UZ SIRDI ZEMASSVĒTKOS!

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, 4.klases skolēni, viņu vecāki un  audzinātāja turpina tradīciju  un aicina visus - skolēnus ,skolotājus, skolas darbiniekus- sarūpēt nelielas ,bet mīļas dāvaniņas veciem, vientuļiem cilvēkiem!

Ziemassvētku kartiņu konkurss

Konkurss notiek no 1.līdz 10.decembrim Apsveikumu var veidots jebkurā tehnikā uz A4 vai A5 lapas, kas pārlocīta uz pusēm.

Erudīti konkurss ’’Latvijai -103”

Konkurss šogad noritēja neierastāk-katra klase bija viena komanda, pildot uzdevumus un parādot savas prasmes darbā ar viedierīcēm.

Staļģenes vidusskolas 8.klases skolnieces Sindija Mancēvičas darbu izstāde

Mans mākslas ceļš, starp domu un pabeigtu darbu ir pilns ar vienkāršu zīmēšanu, es domāju, kamēr zīmēju, nevis otrādāk.

Sveicieni 18.novembrī!

Gaišus un priecīgus Valsts svētkus!

Mans tētis- supervaronis

Pateicoties vizuālās mākslas skolotājai Ilzei Šucai, 4.-9.klašu skolēni bija aicināti attālināti piedalīties “Latvijas vīru biedrības” organizētajā bērnu un jauniešu radošo darbu konkursā “Mans tētis supervaronis”.

11.novembris-Lāčplēša diena

Lāčplēša diena lai ir mums kā atgādinājums, ka brīvība un neatkarība Latvijas valstij nav nākusi pati par sevi, ka tā nav vēsturiska nejaušība. Šodien aizdedzot sveces, godināsim cilvēkus, kuri cīnījās par mūsu valsts neatkarību visos laikos !

KARJERAS NEDĒĻA- 2021  STAĻĢENES VIDUSSKOLĀ

KARJERAS NEDĒĻA- 2021 STAĻĢENES VIDUSSKOLĀ

Pirms skolēnu brīvlaika Latvijā jau 9 gadu notika KARJERAS NEDĒĻAS pasākumi. Šī gada Karjeras Nedēļas tēma “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozīme ikdienā un karjerā, tagadnes un nākotnes profesijās.’’

Staļģenes vidusskolas absolvents pasaules čempionātā izcīnīja 3.vietu.

Vakar 7.novembrī Staļģenes vidusskolas absolvents Ivars Samušonoks Serbijas galvaspilsētā Belgradā U23 pasaules čempionātā svara kategorijā līdz 86 kg izcīnīja 3.vietu. Viņa  treneris Ivars Drupa arī mācījās mūsu skolā, bet pašlaik strādā Rīgā Kr. Kundziņa brīvās cīņas sporta skolā. Apsveicam abus Ivarus un novēlam turpmākos panākumus.