Latvija- manas mājas!

Staļģenes vidusskolā Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas koncerts izskanēja piektdienas, 15.novembra, pēcpusdienā. Sporta zālē pulcējās skolēni, skolotāji, vecāki. Uzstājās pašdarbības kolektīvi.

Koncerts «Latvija-manas mājas»

plkst.12.20  Latvijas proklamēšanas  101.gadadienai veltīts svētku  pasākums   skolas sporta hallē;   13.00 Erudītu konkurss 1.-9.klašu skolēniem;

Mārtiņdienas tirgus

Es gaidīju Mārtiņdienu Tā kā lielu svētku dienu: Mīksts plācenis muldiņā, Zosu gaļa bļodiņā.      Šogad tirgošanās notika ar lielu vērienu. Savu dalību pieteica gandrīz 40 tirgotāji, kuri bija padomājuši, kā reklamēt un noformēt savu preci.

Lasīt vairāk
Mācību ekskursijā uz Rīgas ZOO!

Staļģenes vidusskolas 1. un 2.klases skolēni 2019.gada 13.novembrī devās uz Rīgas zooloģisko dārzu, lai piedalītos mācību ekskursijā. Tās ietvaros notika dabaszinību mācību stundas par mācību saturā iekļautajām tēmām attiecīgajās klasēs zooloģiskā dārza speciālistu vadībā.

Lasīt vairāk
Mēs ar Tevi lepojamies, Alise!

Ceturtdien,7.novembrī, Alise Ērstiķe kopā ar saviem atbalstītājiem devās uz Latvijas televīziju, lai raidījumā ”Gudrs vēl gudrāks”  sacenstos par iekļūšanu 8.klašu gudrinieku finālā.

Karjeras diena ZAĻENIEKOS

Ceturtdien,17.oktobrī Staļģenes vidusskolas 8. un 9. klašu skolēni devās uz Zaļeniekiem, lai piedalītos ikgadējā Karjeras dienā.

Lasīt vairāk
Inga Akmentiņa-Smildziņa: sabiedrībā jāveicina cilvēcīgas rūpes par bīstamās situācijās nonākušiem bērniem

“Mūsu sabiedrībā vajadzētu uzlabot savstarpējās komunikācijas prasmes un cilvēcīgas rūpes vienam pret otru pat tādos gadījumos, kad runa ir par svešu cilvēku, kurš izskatās apjucis vai piedzīvojis nelaimi. Tas ir īpaši svarīgi situācijās, kas skar mazus bērnus,” uzsver Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Spociņi skolas gaiteņos

Šogad skolā iepriecina Skolēnu pašpārvaldes darbs. Pirmais pasākums, ko noorganizēja aktīvie jaunieši ir Helovīns. Skolas vestibilā sagaidīja ķirbis, kas kā lākturis kalpo visu ļauno garu aizdzīšanai.

Lasīt vairāk
"Gudrs vēl gudrāks" piedalās mūsu Jana!

2019.gada 10. oktobrī mēs turējām īkšķus un līdzi jutām mūsu klases skolniecei Janai Apaļajai. Jana bija izvēlēta dalībai TV spēlē "Gudrs vēl gudrāks" 7.klasēm.

Karjeras nedēļa

14.-18.oktobrī norit Karjeras nedēļa, kad skolēniem tiek piedāvāti dažādi pasākumi, lai rosinātu domāt par darba iespējām.

Lasīt vairāk
Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

“Gudrs vēl gudrāks” 6.klasēm

19.septembrī 6.klases skolēni turēja īkšķus un līdzi juta savam klasesbiedram Emīlam Rozem, jo viņš bija izvēlēts dalībai TV spēlē “’Gudrs vēl gudrāks”.

Skolotāju diena 2019!

Staļģenes vidusskolā 2019.gada Skolotāju diena noritēja citādāk nekā citus gadus. Pirmkārt- uz visu kabinetu durvīm bija piestiprināti gaumīgi veidoti apsveikumi.

Lasīt vairāk
Senioru dienā sveicam sociālās mājas iemītniekus!

Par godu Senioru dienai Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece organizēja koncertu Jaunsvirlaukas pagasta sociālajā mājā “Zariņi”.

Ekskursija Siguldā!

25.septembrī 6.un 7.klase brauca ekskursijā uz Siguldu. Savus spēkus un varēšanu, bailes un grūtību pārvarēšanu tie pierādīja "Meža kaķa" trasē. Apskatīja Siguldu  no panorāmas rata, kā arī paviesojās eksotisko Taureņu mājā.

Uz Siguldu!

Lapas gan vēl nekrāsojas, bet Siguldā allaž ir skaisti. Saulainā 24.septembra dienā 8a.klase devās uz Siguldu, lai Tarzāna trasē pārvarētu nedrošību un piedzīvotu savus personīgos mazos uzvaras brīžus. Visi atzina, ka tā bija ļoti jauki un jautri pavadīta diena. Arī krāsainie  taureņu mājas iemītnieki iepriecināja.

Lasīt vairāk
Mācību ekskursija uz Rīgu.

Izglītojošā ekskursijā, kura notika šī gada 18.septembrī piedalījās 3. un 4.klases skolēni. Pirmo apmeklējām Eiropas Savienības māju.

Lasīt vairāk
1.vieta futbolā Jelgavas novadā!

Šī gada 17.septembrī, Jelgavas novada 53. skolēnu sporta spēlēs, mūsu skolas zēni, C grupā futbolā, ieguva augstāko godalgu, 1.vietu.