SVEIKA  STAĻĢENES SKOLA!

SVEIKA STAĻĢENES SKOLA!

8.30 klases stunda                          9.00 svinīgais pasākums (sporta zālē)                          Pēc pasākuma fotografēšanās,                         teātra izrāde ( pirmskolas un 1.-4.kl.                          audzēkņiem).                            Autobusi no rīta ierastajos laikos,                         uz mājām- ap 13.00.   TIEKAMIES 3.SEPTEMBRĪ!

Apsveicam mūsu “cīrulīšus”!

Kā ik katru gadu aprīlī jokojamies, svinam pavasara atgriešanos! Un pirmsskolā bērnu balsis ir tik skaļas kā putnu dziesmas!

Staļģenieši - labāko kolektīvu desmitniekā "Meža ABC"!

Izglītības interešu pulciņa "Vide un tūrisms" 17 dalībnieki no  6.a klases- Roberts Lūkass Apaļais; Gita Grundule; Valentīna Jansone; Kristers Jerofejevs; ViktorijaKaminska; Jānis Markuss Konopļa; Arvīds Niedra; Maksims Marks Prohorovs;  Roksana Ševčenko;Alise Tukule; Māris Zemrūķis, kā arī no 7.a klases: Kaspars Ņikita Kaminskis; Sanija Kokorēviča; Sintija Liepiņa; Andrejs Lindenbaums; Nadježda Prohorova; Raivis Vītols- piedalījās mūsu valstī populārajā izglītojoši izklaidējošā pasākumā.

Māmiņu dienai veltīts koncerts

Staļģenes vidusskolā tradicionālais Māmiņu dienai veltītais koncerts 2018.gadā notika 7.maijā.

Ekskursija uz Jelgavu un ciemos pie strausiem

2018.gada 15.maijā 3.un 4.klašu skolēni devās pavasara ekskursijā uz Jelgavu un ciemos pie strausiem.

Eksperimenti ar ūdeni

Jelgavas novada domes un komunālā dienesta kopīgi rīkotajā konkursā “Ūdens manā dzīvē” aktīvi piedalījās 3.klases skolēni. Par to viņi saņēma apbalvojumu- iespēju vērot eksperimentus ar ūdeni.

Baltā galdauta svētki un pārgājiens

Staļģenes vidusskolas 1.-9.klašu skolēni nu jau trešo gadu devās kopīgā pārgājienā, vienlaikus svinot arī Baltā galdauta svētkus.

Dalība konkursā  „Zemgale- Latvijas prezidentu šūpulis”.

Dalība konkursā „Zemgale- Latvijas prezidentu šūpulis”.

25.04.2018. gadā Staļģenes vidusskolas 9.klases četru zēnu komanda – Kristofers Kaudze, Mārtiņš Jānis Zīle, Matīss Liepa un Germans Janovičs -,ko sagatavoja vēstures skolotāja Silvija Saleniece, piedalījās Jelgavas un Ozolnieku novadu vēstures konkursā J. Čakstes dzimtas mājās ,,Auči”.

Staļģenes vidusskolas  labāko projekta darbu aizstāvēšana 24.04.2018.

Staļģenes vidusskolas labāko projekta darbu aizstāvēšana 24.04.2018.

Zane Zaksa piedalās “Gudrs, vēl gudrāks”!

TV spēle “Gudrs, vēl gudrāks” Latvijas televīzijā šogad ir jau piekto gadu. Tuvojoties pavasarim sarosījās 5.klašu skolēni. Arī mūsu piektklasnieki, klases audzinātājas Edītes Čakšas un vecāku iedrošināti, gribēja pārbaudīt, vai var spēkoties ar Latvijas gudrākajiem vienaudžiem.

Talka 2018

Bildes! Autors Anželīka Janoviča.

Eksperimentu diena pirmsskolā

Lai tēmu “Tilpums”  padarītu interesantāku, nolēmām veikt dažādus eksperimentus ar ūdeni. Eksperimentiem nebija nepieciešams īpašs aprīkojums, un tie bija droši veikšanai grupā.

Staļģenes mazpulkam - 20!

20.aprīlī      plkst.18:00   IKSC „Līdumi” „Staļģenes mazpulkam - 20!”

Vecāku anketu izvērtējums

2017./18.m.g. 2.semestrī Staļģenes vidusskolas skolēnu vecāki saņēma divas anketas, kurās tika lūgts izvērtēt skolas darbu, sniegt ierosinājumus un komentārus darba uzlabošanai un pilnveidošanai. Paldies visiem vecākiem, kuri aktīvi piedalījās abās anketēšanās.

Lieldienas pirmsskolā

27. martā pirmsskolas bērniem bija iespēja sanākt uz Lieldienu pasākumu.

Lieldienas 3.klasē!

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām 3.klase izmēģināja šo pavasara svētku svinēšanu klasē. Liels paldies vecākiem, kuri jau iepriekšējā vakarā katram skolēnam bija izvārījuši 5 olas.

Skaļās lasīšanas sacensības- FINĀLS!

23.martā Jelgavas Kultūras nama Mazajā zālē norisinājās Zemgales reģiona fināls skaļās lasīšanas sacensībās.

Šokolādes muzejs.

Šogad sākumskolas skolēni par labām un teicamām sekmēm mācībās  tika apbalvoti ar ekskursiju uz Rīgas šokolādes muzeju .