Bērnu vieglatlētikas festivāls

14. janvārī Jelgavā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās vairāk nekā 220 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Starp tiem arī mūsu Staļģenes vidusskolas 2. un 3.klases.

5.-9.klašu Ziemassvētku ballīte

Kā jau katru gadu, 1.semestra noslēgumā arī 2019.gadā 5.-9.klases organizēja savu Ziemassvētku ballīti. Viņiem galvenais nebija Ziemassvētku vecītis, jo paši ir pietiekami lieli, lai sagādātu sev svētku prieku.

Sākumskolas Ziemassvētku ballīte

Uzreiz pēc svinīgā pasākuma 2019.gada 19.decembrī sekoja sākumskolas Ziemassvētku ballīte, kurā Ziemassvētku vecīti priecīgi sagaidīja 1.-4.klašu skolēni un viņu audzinātāji.

Svinīgais Ziemassvētku pasākums 2019 Staļģenes vidusskolā

Staļģenes vidusskolā svinīgais Ziemassvētku pasākums 1.-9.klasēm notika 2019.gada 19.decembrī.

Ziemassvētku apsveikumu kartiņas

Aiz loga šogad tik daudz pelēkās krāsas! Ziemassvētku noskaņu uzburt līdzēja jau tradicionālā Ziemassvētku apsveikuma kartiņu zīmēšana. Iesniegtos darbiņus vērtēja skolotāju žūrija un simpātiju balvas īpašnieku noteica paši skolēni, aktīvi balsojot.

Labie darbi Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas dalīties priekā ar līdzcilvēkiem. Ikviens no mums spēj sagādāt prieka un laimes mirkli otram

Maģiskie puzuri.

Šogad 3.klases skolēnu vecāki piedalijās klases dekorēšanā.Viņi veidoja puzurus.

Latvijā sākusies gripas epidēmija

Cien. vecāki un audzēkņi! Slimību profilakses un kontroles centrs ir paziņojis par gripas epidēmijas sākumu

Lasīšanas konkurss 5., 6.klasēm 2019./2020.

Arī šogad Staļģenes vidusskolā, pateicoties latviešu valodas un literatūras skolotājas Sarmas Ulbinas iniciatīvai, 2019.gada 5.decembrī notika lasīšanas konkurss 5., 6.klasēm. Skolēni jau klasēs bija sacentušies par iespēju piedalīties skolas konkursā, uz kuru tika izvirzīti 9 dalībnieki.

2019./2020.m.g.  pasākumi  decembrī

2019./2020.m.g. pasākumi decembrī

Lai mīļuma pilns Ziemassvētku    gaidīšanas laiks!

Ciemos pie zirdziņiem.

Ar  gaišām domām un cerībām  sācies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Šajā laikā īpaši gribas kādam palīdzēt, par kādu parūpēties. Ikvienam patīk saņemt dāvanas, arī mūsu draugiem- zirgiem.

Konkurss „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS”

Konkursa notiek  nedēļu  -   no 4.līdz 11.decembrim.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā

No 11.-19.novembrim sākumskolā norisinājās glītrakstīšanas konkurss. Skolēni centās glīti un pareizi norakstīt skolotāju sagatavotos tekstus. No katras sākumskolas klases tika atlasīti paši glītākie darbiņi.

Latvija- manas mājas!

Staļģenes vidusskolā Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas koncerts izskanēja piektdienas, 15.novembra, pēcpusdienā. Sporta zālē pulcējās skolēni, skolotāji, vecāki. Uzstājās pašdarbības kolektīvi.

Koncerts «Latvija-manas mājas»

plkst.12.20  Latvijas proklamēšanas  101.gadadienai veltīts svētku  pasākums   skolas sporta hallē;   13.00 Erudītu konkurss 1.-9.klašu skolēniem;

Mārtiņdienas tirgus

Es gaidīju Mārtiņdienu Tā kā lielu svētku dienu: Mīksts plācenis muldiņā, Zosu gaļa bļodiņā.      Šogad tirgošanās notika ar lielu vērienu. Savu dalību pieteica gandrīz 40 tirgotāji, kuri bija padomājuši, kā reklamēt un noformēt savu preci.

Mācību ekskursijā uz Rīgas ZOO!

Staļģenes vidusskolas 1. un 2.klases skolēni 2019.gada 13.novembrī devās uz Rīgas zooloģisko dārzu, lai piedalītos mācību ekskursijā. Tās ietvaros notika dabaszinību mācību stundas par mācību saturā iekļautajām tēmām attiecīgajās klasēs zooloģiskā dārza speciālistu vadībā.

Mēs ar Tevi lepojamies, Alise!

Ceturtdien,7.novembrī, Alise Ērstiķe kopā ar saviem atbalstītājiem devās uz Latvijas televīziju, lai raidījumā ”Gudrs vēl gudrāks”  sacenstos par iekļūšanu 8.klašu gudrinieku finālā.