Mana pieredze un ieguvumi spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Novembra beigās izlēmu pieteikties erudīcijas spēlei "Gudrs, vēl gudrāks". Esmu jau iepriekšējos gadus piedalījusies, bet šogad bija izaicinājums piedalīties attālinātajā spēlē. Intereses pēc pieteicos un tiku uzaicināta uz pusfinālu spēli, kuru filmējām 1.decembrī, bet TV ekrānos tā bija redzama 8. janvārī. Pusfinālā gāja ļoti labi, un tiku finālā.

Labākie mācībās 2020./21.m.g. 1.semestrī

Staļģenes vidusskolā 2020./21.m.g. 1.semestrī par labām un teicamām sekmēm mācībās 1.-3.klasēs un par iekļūšanu sekmju reitingā (vidējais vērtējums 7 un vairāk, nav neviena vērtējuma līdz 5) ar skolas diplomu tika apbalvoti 37 skolēni.

Aktuāla informācija par izglītības procesa norisi

Aktuālu informācija, kas var būt noderīga jaunāko klašu skolēnu pedagogiem un vecākiem.   Patstāvīgās plānošanas darba lapas 1.-4. klašu skolēniem. https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/mazais-paligs-garam-brivdienam-patstavigas-darbosanas-plans-1-4klasu-skoleniem

Alise Ērstiķe- “Gudrs, vēl gudrāks” finālā!

Pagājušajā nedēļā otrdienā, 5.janvārī, Staļģenes vidusskolā viesojās “Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanas grupa. Iemesls- filmēt video par 9.klašu konkursa dalībnieci Alisi Ērstiķi, kura piedalījās jau pusfinālā! Piektdienas vakarā (8.janvārī) daudzi līdzjutēji (skolotāji, skolēni, vecāki) turēja īkšķus un LTV1 skatījās raidījumu, kuru atkārtoti var vērot LTV1 mājas lapā. Un URRĀ! ALISE IR FINĀLĀ!

Portatīvie datori un planšetes- tiešsaistes nodarbību nodrošināšanai

Lai uzlabotu tehnoloģisko nodrošinājumu skolās, tādējādi mazinot Covid-19 krīzes seku ietekmi uz izglītības nozari, un īstenotu attālināto mācību procesu, Jelgavas novada pašvaldība no Izglītības un zinātnes ministrijas saņēmusi 145 portatīvos datorus.

2020.gada izskaņā

Sveicienu Ziemassvētkos mums visiem sūta Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki,1.un 2. klašu dziedātāji ar skolotāju Andu Silgaili.

Kartiņu konkursa noslēgums

Paldies visiem tiem 32 skolēniem, kuru darbiņi-apsveikumu  kartiņas- kādu iepriecinās Ziemassvētkos! Par gaumīgākajām un rūpīgāk veidotajām žūrija izvēlējās Alises Ērstiķes (9.kl.), Alises Kristālas (8.kl.) un Eduarda Valdmaņa (3.kl.) darbiņus .

Skolēnu darbi vizuālajā mākslā

Cik dažādas ir sniegpārslas, tik dažādi esam visi mēs. Katram skolēnam ir savi talanti, spējas un prasmes.

Par attālinātās apmācības organizēšanas kārtību 1.-4. klasei

RĪKOJUMS Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā 2020. gada 11.decembrī                                                                           Nr. STV/1-9/20/50 Par attālinātās apmācības organizēšanas kārtību 1.-4. klasei.

Sveicam 9.klašu  ‘’Gudrs vēl gudrāks “ finālisti Alisi Ērstiķi!

Sveicam 9.klašu ‘’Gudrs vēl gudrāks “ finālisti Alisi Ērstiķi!

1.decembrī tiešsaistē norisinājās konkursa 1.kārta 9.klašu skolēniem, kurā Alise parādīja lieliskas zināšanas un izcīnīja iespēju janvārī kopā ar citiem gudriniekiem sacensties finālā!

Par attālinātās apmācības organizēšanas kārtību

RĪKOJUMS Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā gada 3.decembrī Nr. STV/1-9/20/49

Ziemassvētku apsveikuma kartiņu konkurss

Konkursa notiek  no 1.līdz 10.decembrim. VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI 1.Konkursu „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS” (turpmāk – Konkurss) rīko Staļģenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldi un skolas administrāciju.

No sirds uz sirdi Ziemassvētkos!

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, 3.klases skolēni, viņu vecāki un  audzinātāja ,aicina visus-skolēnus ,skolotājus, skolas darbiniekus- sarūpēt nelielas ,bet mīļas dāvaniņas veciem, vientuļiem cilvēkiem.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā.

Novembrī Staļģenes vidusskolā notika sākumskolas glītrakstīšanas konkurss. Konkurss bija veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Sākumskolas skolēni centās glīti uzrakstīt un noformēt savus darbiņus. Glītāko rokrakstu īpašnieki tika apbalvoti.

Sveicam Latviju dzimšanas dienā!

Ir tāda zeme, kur stārķi ligzdas vij,
Ir tāda zeme, kur kalni lejas min.
Zeme, kur lini ziliem ziediem zied,
Kur mans ceļš mājup iet. /I.Priede/ Sveicam visus Latvijas svētkos! Lai mūsu gudrība, uzņēmība un darbi ikdienā vairo labo mūsu valstī!

Karjeras nedēļas darbi 2.klasē

Vakar, 12.novembrī 2.klases skolēni saņēma diplomus un nelielas saldas balviņas (cepumus) par dalību Karjeras nedēļā. Bija jāzīmē par tēmu "Mana ģimene prot..."; "Mans tētis prot..." vai "Mana mamma prot...". Fotogrāfijās- 2.klases skolēni ar diplomiem un viņu darbiņi. Liels paldies par pasākuma organizēšanu, diplomu un balvu sagādāšanu karjeras izglītības speciālistei Lāsmai Ivanovai.

ATTĀLINĀTĀ apmācība 7.-9.kl. līdz 6.decembrim

RĪKOJUMS Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā 2020.gada 9. novembrī Nr. STV/1-9/20/47 Par attālinātās apmācības organizēšanas kārtību

Ekskursija Nacionālajā Salaspils botāniskajā dārzā

30.septembrī 3.klase devās ekskursijā uz Salaspils Nacionālo botānisko dārzu. Apmeklēja nodarbību   “Apbrīnojamās sēklas”. Šajā nodarbībā iepazinās  ar sēklu daudzveidību, bioloģisko un saimniecisko nozīmi.