Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Cilvēka dzīves kvalitāti būtiski ietekmē viņa spēja un prasme līdzdarboties apkārt notiekošajos procesos, pārliecinošs savu individuālo resursu un zināšanu pielietojums, kā arī vēlme pastāvīgi attīstīt dzīves gaitā iegūtas prasmes un iemaņas.

Stipendija par godu Latvijas simtgadei

Latvijas valsts simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju īsteno līdz šim nozīmīgāko projektu “Simtgades loterija”, kurš atbalsta Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus. Par izciliem sasniegumiem 2018./2019.mācību gadā šo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma arī Staļģenes vidusskolas absolvents Vladimirs Kaļmuks.

Pieredzes apmaiņā uz Poliju!

2018./19.m.g. noslēgumā, pēc 9.klases izlaiduma 17.jūnijā Staļģenes vidusskolas skolotāji, pateicoties skolas direktora Aivara Nagļa organizatoriskajam darbam un Jaunsviralukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces, un Jelgavas novada pašvaldības atbalstam, devās uz Poliju kārtējā pieredzes apmaiņas braucienā.

Staļģenes vidusskolas 9.klases izlaidums

Staļģenes vidusskolas 2018./19.m.g. 9.klases izlaidums notika saulainā 14.jūnija pēcpusdienā, kad absolventi, viņu vecāki, radinieki, draugi, klases audzinātāja Sarma Ulbina un skolotāji pulcējās skolas sporta zālē, lai svinētu skolas absolvēšanu.

Staļģenes vidusskolas Karoga svētki 2019

Pēdējā 2018./19.mācību gada skolas dienā- 2019.gada 31.maijā vareni un ar lepnumu par paveikto izskanēja Staļģenes vidusskolas Karoga svētki!

3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

4.klase- Tērvetes gaisa takās!

Pateicoties 4.klases vecāku iniciatīvai un Martas Dzalbes mammas Andras Vaskas organizatora talantam, 2019.gada 30.maijā pēc izlaiduma skolēni kopā ar vecākiem un jauno audzinātāju- skolas direktoru Aivaru Nagli devās ekskursijā uz Tērvetes gaisa takām!

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Karjeras  attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Lielākais KAA pasākums “ Radošās tehnoloģijas, prasmes, profesijas” Staļģenes vidusskolā notika 27.martā. 1.-9.klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar programmētāja, mehatroniķa, mākslinieka, inženiera un elektroniķa profesijām nepieciešamajām prasmēm. Skolēni veidoja 3D modeļus “Mana nākotnes karjera”

Skaļās lasīšanas fināls

18. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Vislatvijas skaļās lasīšanas sacensības nacionālais fināls. Rīgā ieradās 30 reģionālie lasīšanas čempioni, klātienē viņus atbalstīja klase, bet LNB mājaslapā varēja vērot video tiešraidi.

Jekaterina Logina- valsts mājturības olimpiādes dalībniece!

9. klases skolniece Jekaterina Logina 17.aprīlī pārstāvēja skolu 15. Atklātās valsts mājturības olimpiādes 2.kārtā “Mēs Latvijas nākotnei”, uz kuru ar ļoti labu rezultātu tika uzaicināta pēc mājas darba izpildes olimpiādes 1.kārtā.

Jelgavas novada svētki 2019

Gandrīz 50 Staļģenes vidusskolas tautas deju dejotāji un dziedātāji piedalījās Jelgavas novada svētku koncertā 2019.gada 18.maijā Elejas muižas parkā.

Pēdējais zvans 2019

Šogad 9.klases pēdējais zvans izskanēja 2019.gada 17.maijā. Tā tēma bija “Pasaules tautas”. .

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji 2019!

2019.gada 16.maijā no Staļģenes vidusskolas uz Zaļeniekiem devās mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji, viņu vecāki un skolotāji. Tur notika svinīga apbalvošanas ceremonija.

Mātes dienas koncerts 2019

Staļģenes vidusskolā 2019.gada 15.maija pēcpusdienā izskanēja sirsnīgs Mātes dienas koncerts, kas noteikti iesildīja sirdis visām māmiņām, vecmāmiņām un tētiem, kuri bija to pagodinājuši ar savu klātbūtni vēl kuplākā pulkā nekā pagājušajā gadā.

Foto izstāde “Mana zeme skaistā”

Staļģenes vidusskolā (koridorā pie sporta zāles) no 2019.gada 15.maija ir apskatāma foto izstāde, ko īstenojis nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.  Latvijas skolu jaunatnes 1.-12.klašu skolēnu foto konkurss “Mana zeme skaistā” ir pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitāte.

Pirmās un otrās klases skolēnu dalība MMC Junior konkursā.

Meridian Matemātikas konkursā (MMC Junior), kuru organizēja RIMS – Rīga International meridian school, mūsu skolēniem labi panākumi.

Pārgājiens un Baltā galdauta svētki 2019

Spītējot vēsajiem laika apstākļiem, 2019.gada 3.maijā Staļģenes vidusskolas 1.-9.klašu skolēni kopā ar skolotājiem devās pārgājienā uz Dzirniekiem.