Kā top leļļu filmas?

Ar šādu jautājumu projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Staļģenes vidusskolas 1. un 4.klases skolēni 12.februārī viesojās Rīgas Kinostudijā, filmu studijā “Avārijas brigāde”.

Barikāžu atceres brīdis

21.janvāris-saulaina diena ar sniegu un salu vilināt vilināja ārā. Staļģenes skolas parkā dega ugunskurs, skolēnus, skolotājus un visus, kuri vēlējās atcerēties Barikāžu dienu notikumus pirms 28 gadiem, gaidīja silta tēja.

Staļģenes vidusskolas skolotāji piedalās Erasmus + projektā

2018.gada oktobrī un novembrī trīs Staļģenes vidusskolas skolotājiem bija iespēja piedalīties Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projektā „Pedagoģiskā personāla profesionālā pilnveide kvalitatīva izglītības satura nodrošināšanai”  (Nr.2018-1-LV01-KA101-046779).

Bērnu vieglatlētikas festivāls Bauskā.

18. janvārī Bauskā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās 120 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni. Tai skaitā arī mūsu skolas 2.klase.

Erasmus + programmas kursi “Klases vadības risinājumi skolotājam”

No 2018.gada 14.oktobra līdz 21.oktobrim man bija tā lieliskā iespēja piedalīties Erasmus + programmas kursos “Klases vadības risinājumi skolotājam”, kas notika Florences Valodu skolā Via Sant'Egidio 12, 50122 Firenze, kas atrodas pilsētas centrā tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Florences galvenās katedrāles, un pašā vecpilsētas centrā, kas deva iespēju brīvajā laikā iepazīties ar arhitektūru un vēsturi, apmeklējot ievērojamākos muzejus.

Erasmus + projekta kursi Grieķijā.

Laikā no 28.oktobra līdz 4.novembrim man bija lieliska iespēja doties uz Grieķiju ,lai  piedalītos Erasmus+ programmas kursos “Muzeja pastaiga: vietējās vēstures integrēšana mācību stundā”.

Erasmus + programmas kursi “Projekta un kompetenču pieeja mācību saturā”

Kursos gūtas zināšanas par tēmu “Projekta un kompetenču pieeja mācību saturā”.  Interesanta bija nodarbība par problēmu analīzi un projektu izstrādi un vadību . Nodarbību laikā tika arī praktiski veidoti piemēri par problēmu risināšanu shematiskā veidā.

Ekspedīcija “Gotiņa”

2019.gada 9.janvārī 15 Staļģenes vidusskolas 1.-4.klašu labākie skolēni mācībās varēja nemācīties, bet piedalīties saldā ekspedīcijā: 1.klase- Markuss Drupa, Gustavs Zvejnieks, Anastasija Skvorceviča; 2.klase- Kristiāna Alise Arbidāne, Gustavs Gruziņš; 3.klase- Dārta Lielauza, Renārs Ermans, Gustavs Sustrups; 4.klase- Evelīna Roze, Amanda Gūtmane, Katrīna Apaļā, Marta Dzalbe, Emīlija Pole, Emīls Kronītis, Vestards Stranga.

Ir nopelnīta ekskursija.

Piektdienas pusdienas laiku īpaši gaidīja 18 mūsu skolas skolēni. Un kā gan ne! Ar savu darbu, uzcītību un erudīciju godam bija nopelnīta ekskursija uz Jelgavas trīsvienības torni. Ekskursija sākās ar radošajām darbnīcām, kurās katrs pagatavoja sev magnētiņu, ar latviskajām zīmēm, no māla.

Lūdzu, informējiet par to pedagogus, skolēnus, vecākus!

Jelgavas novada Izglītības pārvalde ir abonējusi izdevniecības "Lielvārds"elektronisko mācību līdzekļu izdevumu soma.lv visām Jelgavas novada skolām.

Labie darbi Ziemassvētkos!

Jau daudzus gadus mūsu skolas skolēni Ziemassvētkos ciemojas Staļģenes SARC, lai ar svētku koncertu iepriecinātu tā iedzīvotājus.

Ziemassvētku apsveikumu kartīšu konkurss.

Laikā, kad tikko ir aizvadīta mūsu Latvijas dzimšanas diena, jau daudzus gadus skolā tiek izsludināts Ziemassvētku apsveikumu kartīšu konkurss

Svinīgais Ziemassvētku pasākums

2018./19.m.g. 1.semestris noslēdzās ar svinīgo pasākumu. To ieskandināja ārpusklases darba organizatora un mūzikas skolotāja Normunda Cielava sagatavotais skolēnu, skolotāju un skolas darbinieku apvienotais koris ar rūpīgi izvēlētām un labi sagatavotām Ziemassvētku dziesmām un dzejoļiem.

5.-9.klašu Ziemassvētku pasākums

5.-9.klašu Ziemassvētku pasākums notika 2018.gada 20.decembra pēcpusdienā, kad sākumskolas skolēni jau bija savus svētkus nosvinējuši.

Sākumskolas Ziemassvētku eglīte

Sākumskolas Ziemassvētku eglītes pasākums notika 2018.gada 20.decembrī, kad no rīta sporta zālē pulcējās skolēni, viņu vecāki un skolotāji.

VISIEM PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO 2019.GADU

Svētvakarā, stundā klusā,
Nolaižas pār zemi miers.
Krēslā izgaist visas rūpes,
Sirdī iešūpojas prieks.

Ziemassvētku traciņš

Ārā visi koki balti… Iziet laukā- paliek salti. Vilksim siltu jaciņu, Lai var rīkot traciņu!

Skolas padomes sēde

Cienījamie vecāki, informējam, ka Staļģenes vidusskolā 103.kabinetā 20.12.2018. plkst.18.00 notiks Skolas padomes atklātā sēde, kurā aicinām Jūs piedalīties. Apspriedīsim skolai aktuālus jautājumus.  Tai skaitā par 2019./20.m.g. mācību līdzekļiem, kas jāiegādājas vecākiem. Gaidām Jūsu ierosinājumus! Ar cieņu, Staļģenes vidusskolas administrācija.