Zemgales novada skolēnu sporta spēļu sacensības “Orientēšanās”!

14.septembrī mūsu skolas labākie orientieristi piedalījās Zemgales novada skolēnu sporta spēlēs.

Projekts “Pumpurs” Staļģenes vidusskolā 2020./21. un 2021./22.m.g.

Pagājušajā 2020./21. mācību gadā 1.semestrī Staļģenes vidusskolā projekta saskaņā ar Ministru kabineta 2016.gada 12.jūlija  noteikumiem Nr.460 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” īstenošanas noteikumi” “Pumpurs” konsultācijas tika organizētas klātienē.

Kā strādā skolotāji Vācijā?

No 14.08.2021.  līdz 30.08.2021. Erasmus+ projekta “Izglītoti skolotāji mūsu nākotnei” viesojos Wilhelmsburgas vidusskolā, Hamburgā, Vācijā, kur vēroju kā skolotāji strādā. Visvairāk vēroju angļu valodas stundas (27) no 2. līdz 11.klasei pie sešiem skolotājiem, bet piedalījos arī mūzikas, sporta un mājturības stundās.

Staļģenes vidusskolai 100!

Skolas direktora apsveikums

Aicinājums absolventiem!

Šodien, 2021. gadā 13.septembrī, Staļģenes vidusskolai 100 gadu jubileja!

Skolēnu sasniegumi 2020./21.m.g.

Neskatoties uz ieilgušo attālināto mācību procesu un ārkārtas situāciju valstī 2020./21.m.g., skolēni un skolotāji ir turpinājuši aktīvi mācīties un strādāt. Tāpēc arī šajā mācību gadā attālināto Karoga svētku ietvaros ir saņemti skolas apbalvojumi par izcilu mācību darbu, dalību konkursos un olimpiādēs, sporta sasniegumiem.

Lekcija "Bērnu uzturs vasarā"

Uztura speciālistes Olgas Ļubinas video lekcija "Bērnu uzturs vasarā", kas sagatavota Baltijas jūras reģiona programmas projektā “Pašvaldību aktivitātes veselības veicināšanai visām to iedzīvotāju grupām Baltijas jūras reģionā, atbalstot starpnozaru sadarbību veselības un labklājības attīstībai pašvaldībās”/ Healthy Boost Nr. RO85.

“Kārums” balvas 2.klasei!

Staļģenes vidusskolas 2.klase 2020./21.m.g. 2.semestrī piedalījās LOK komitejas projekta “Sporto visa klase” labo darbu konkursā. Liels paldies skolēnu vecākiem par lielisko sadarbību un skolēniem par labajiem padarītajiem darbiem, kas tika nofotografēti un aprakstīti!

Mātes dienā

Staļģenes vidusskolas skolēni sveic māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienā! Lai saulainiem smaidiem un mīļiem vārdiem piepildīta jums šī diena!

Svētku dienas

2021.gada 3. un 4.maijs ir svētku dienas- brīvdienas- sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. Nākošnedēļ mācības attālināti skolā notiek 5.,6.,7.maijā. 8.maijā- ir skolas mācību alternatīvo formu diena, kad attālināti notiks pārgājiena un Baltā galdauta svētku aktivitātes. Aicinām ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus! Skolas administrācija

Sveicam 2.semestra mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus!

2020./21.m.g., sakarā ārkārtas situāciju, notika attālinātās mācību priekšmetu olimpiādes. Arī šādos apstākļos Staļģenes vidusskolas skolotāji atrada iespēju sagatavot skolēnus, un skolēni- piedalīties. Liels prieks, ka ir gūtas arī godalgotas vietas!

2.klases “Zemūdens pasaule”

Staļģenes vidusskolas 2.klases skolēni arī cenšas piedalīties Erasmus+ projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” aktivitātēs, kas šoreiz veltītas Ūdens dienai. Vizuālās mākslas stundās ir tapuši jauki zīmējumi “Zemūdens pasaule”. Liels paldies 2.klases skolēnu vecākiem par atbalstu!

Angļu valodas konkursa uzvarētāji!

Neskatoties uz ārkārtas situāciju un attālinātm mācībām, Staļģenes vidusskolas skolotāja Sarmīte Bērziņa ir spējusi izcili veiksmīgi sagatavot angļu valodas konkursam 6.klases skolēnus.
Rezultātā 49 dalībnieku konkurencē 6.aprīlī Google Forms platformā notikušajā angļu valodas konkursā 2.vieta- Martai Dzalbei, 3.vieta- Kristianam Lūsim!

“Sporto visa klase”- lieliskais Rimi izaicinājums

5.klases skolēni un audzinātāja Vita ar prieku var paziņot, ka allaž ir aizraujoši iemācīties ko jaunu, uzturot veselīgu dzīvesveidu!

Priecīgas Lieldienas!

Lieldienās šūpoties, Lieldienās priecāties Par pirmiem ziediņiem Par raibām oliņām!

2.klases labie darbi!

Jelgavas novada Staļģenes vidusskolas 2.klases skolēni 2020./21.m.g. LOK projekta «Sporto visa klase» labos darbus veica attālināti- katrs savās mājās.

Laimes diena

20.marts ir starptautiskā laimes diena, ko 2012.gadā ieviesusi ANO Ģenerālā asambleja. Šajā dienā ir ieteikums organizēt izglītojošus pasākumus, kas atgādina, ka tiekšanās pēc laimes ir neatņemama katra cilvēka vēlme.

Barikādēm-30

Šogad aprit 30.gadadiena kopš 1991.gada barikāžu dienām, kad pēc Latvijas Tautas frontes aicinājuma Latvijas iedzīvotāji apsargāja Augstāko padomi, Ministru padomi, radio un televīzijas centru Zaķusalā, radio namu Doma laukumā un Rīgas tiltus, veidojot no tehnikas un būvmateriāliem barikādes.