Par tālmācības nodrošināšanu

RĪKOJUMS Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā 2020. gada 16.martā                                                                           Nr. STV/1-9/20/18

Ēnu diena Jelgavas novada domē

Šogad es ēnoju Jelgavas novada priekšsēdētāja vietnieci labklājības un sociālajā jomā- Ilzi Vītolu.

9.b klases ēnotāji

Šogad mūsu klasē ēnot devās 6 skolēni.  Sekos īsi vēstījumi par to, kā viņiem gāja…

Skolā viesojas "Mazā brīnumzeme"

29.janvārī Staļģenes vidusskolā notika KAA pasākums - tehnisko prasmju darbnīca, 7. un 8.klases skolēniem "Pielaiko profesijas 1 " sadarbībā ar "Mazā brīnumzeme".

Puse no Staļģenes vidusskolas 4.klases skolēniem dodas ĒNOT.

Visvairāk ēnotāju Staļģenes vidusskolā mācās 4.klasē! Deviņi skolēni šo dienu izmantoja lietderīgi- vēroja, intervēja, izzināja dažādu profesiju daudzšķautņainās puses.

Ēnu dienā- pie fotogrāfa!

Es, Roberts Celmiņš, ēnu dienā devos uz fotostudiju ēnot fotogrāfu Edgaru Pogoželski. Fotogrāfs, kuru es devos ēnot, bija izveidojis fotokasti.

Ēnu diena- Olaines dienas centrā.

Es, Kitija Slavinska, braucu  ēnot uz Olaines  dienas centru cilvēkiem ar garīgā attīstības traucējumiem. Tur strādā mana mamma par sociālo aprūpētāju.

Staļģenes vidusskolas skolnieces- ciemos pie rakstnieces!

12. februārī trešdienas rītā Ēnu dienā es un mana draudzene Sofija braucām uz Ogri, lai satiktu vienu vienīgo Luīzi Pastori. Kā mēs viņu pierunājām? Kādā ceturtdienas dienā pie mums atbrauca Luīze un novadīja divas apbrīnojamas stundas. Pastāstot par grāmatām un mākslu, uzdeva mums radošos uzdevumus, kur varēja izpausties līdz “baltajām pelītēm”. Pēc šīs stundas es biju sajūsmā par šo profesiju un ideju par grāmatu rakstīšanu. Tādēļ es viņai uzrakstīju caur e-pastu, un viņa piekrita mūsu idejai.

SKOLA 2030 informācija vecākiem

Šobrīd pirmsskolā, bet, sākot ar nākamo mācību gadu arī skolās, pakāpeniski sāk ieviest pilnveidoto mācību saturu un pieeju. Lai pieeja mācībām skolās Latvijā sasniegtu savu mērķi – veidotu skolēnu kā zinošu un domājošu darītāju, būtiska ir ne vien skolas un skolēna sadarbība, bet arī vecāku iesaiste.

1.klases “Burtu un ciparu svētki”

2020.gada 7.februārī Staļģenes vidusskolā vareni izskanēja 1.klases “Burtu un ciparu svētki”. Pirmsskolas zālē bija pulcējušies viesi- 2.-4.klašu skolēni un audzinātājas, “Rūķu” grupas pirmsskolas skolotājas un skolotāju palīdzes, 1.klases skolēnu vecāki un pagarinātās dienas grupas vadītāja Ināra Zvejniece, skolas direktors Aivars Naglis. Īpaši liels prieks par kuplo vecāku pulciņu.

Staļģenei uzvara!

28.janvārī Jelgavas novada 53.skolēnu sporta spēlēs tautasbumbā, mūsu skolas meiteņu komanda uzvarēja, nezaudējot nevienu spēli. Šodien (4.februārī) meitenes dosies uz Zemgales skolēnu sporta spēlēm, pārstāvēt Jelgavas novadu.

Angļu valodas konkurss!

25.janvārī 7.a klases skolnieces Keitija Beķere un Alise Kristāla devās uz Rīgas valsts vācu ģimnāziju, lai piedalītos atklātajā angļu valodas konkursā. Meitenes izturēja pirmo- atlases kārtu ( tiešsaistē) un veiksmīgi reģistrējās otrajai kārtai klātienē, kurā piedalījās gandrīz 200 dalībnieki no visas Latvijas. Lielisks panākums! Gaidīsim rezultātus!

Bērnu vieglatlētikas festivāls

14. janvārī Jelgavā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās vairāk nekā 220 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Starp tiem arī mūsu Staļģenes vidusskolas 2. un 3.klases.

5.-9.klašu Ziemassvētku ballīte

Kā jau katru gadu, 1.semestra noslēgumā arī 2019.gadā 5.-9.klases organizēja savu Ziemassvētku ballīti. Viņiem galvenais nebija Ziemassvētku vecītis, jo paši ir pietiekami lieli, lai sagādātu sev svētku prieku.

Sākumskolas Ziemassvētku ballīte

Uzreiz pēc svinīgā pasākuma 2019.gada 19.decembrī sekoja sākumskolas Ziemassvētku ballīte, kurā Ziemassvētku vecīti priecīgi sagaidīja 1.-4.klašu skolēni un viņu audzinātāji.

Svinīgais Ziemassvētku pasākums 2019 Staļģenes vidusskolā

Staļģenes vidusskolā svinīgais Ziemassvētku pasākums 1.-9.klasēm notika 2019.gada 19.decembrī.

Ziemassvētku apsveikumu kartiņas

Aiz loga šogad tik daudz pelēkās krāsas! Ziemassvētku noskaņu uzburt līdzēja jau tradicionālā Ziemassvētku apsveikuma kartiņu zīmēšana. Iesniegtos darbiņus vērtēja skolotāju žūrija un simpātiju balvas īpašnieku noteica paši skolēni, aktīvi balsojot.

Labie darbi Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas dalīties priekā ar līdzcilvēkiem. Ikviens no mums spēj sagādāt prieka un laimes mirkli otram