Ziemassvētku traciņš

Ārā visi koki balti… Iziet laukā- paliek salti. Vilksim siltu jaciņu, Lai var rīkot traciņu!

Skolas padomes sēde

Cienījamie vecāki, informējam, ka Staļģenes vidusskolā 103.kabinetā 20.12.2018. plkst.18.00 notiks Skolas padomes atklātā sēde, kurā aicinām Jūs piedalīties. Apspriedīsim skolai aktuālus jautājumus.  Tai skaitā par 2019./20.m.g. mācību līdzekļiem, kas jāiegādājas vecākiem. Gaidām Jūsu ierosinājumus! Ar cieņu, Staļģenes vidusskolas administrācija.

Par Ziemassvētku pasākumiem!

Cienījamie vecāki, informējam Jūs par Staļģenes vidusskolas Ziemassvētku pasākumiem.

Draudzības sacensības mūsu skolā

29.novembrī, mūsu skolā viesojās Jelgavas 6.vidusskolas 2.klase. Veiksmīgi sadarbojoties ar skolotāju Olgu Fjodorovu , kura divus gadus strādāja arī mūsu skolā, mēs sarīkojām nelielas sacensības stafetēs un Tautasbumbas spēlē, ar mūsu skolas 2.klases skolēniem.

Dabaszinību konkurss 5.-9. klasēm

Katra mācību gada sākumā dabaszinību kabinetā notiek konkurss – “Latvijas daba”. Šajā  konkursā piedalās ikviens 5.-9.klašu skolēns.

Erudītu konkursa balva

Piektdien,2018.gada 30.novembrī, mēs, novada erudītu konkursa uzvarētāji, braucām  ekskursijā uz Rīgu. No sākuma mēs devāmies uz Brāļu kapiem.

Erudītu konkurss ‘’Latvijai-100”

Šogad divpadsmito reizi ,sagaidot Valsts dzimšanas dienu, Staļģenes skolas skolēni sacentās erudītu konkursā.

Lasīšanas konkurss

Jau otro gadu Staļģenes vidusskolā notika lasīšanas konkurss 5. un 6.klasēm. Liels paldies par tā organizēšanu latviešu valodas un literatūras skolotājai Sarmai Ulbinai.

Lekcija vecākiem “Vesels bērns- vesels pieaugušais”

Staļģenes vidusskolā  ESF projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” ietvaros visu klašu izglītojamo vecāki tika aicināti noklausīties bērnu ārstes Madaras Rudzātes lekciju “Vesels bērns- vesels pieaugušais”.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā

Novembrī Staļģenes vidusskolā notika sākumskolas glītrakstīšanas konkurss. Šogad glītrakstīšanas konkurss bija veltīts Latvijas 100 dzimšanas dienai.

Jelgavas novada konkurss „Latvijai- 100”

Ceturtdien,22.novembrī , Platones pamatskolā norisinājās 5.un 6.klašu konkurss „Latvijai- 100”. Tajā piedalījās Ketija Kerstīne Godaine un Roberts Celmiņš no 5.klases, kā arī Jana Apaļā, Alise Kristāla un Aivars Justs no 6.klases.

Latvijas simtgades sagaidīšana pirmsskolā

Novembrī, kad visi gatavojās Latvijas 100gades sagaidīšanai, arī mūsu bērni čakli darbojās, lai ar gandarījumu varētu sagaidīt svētkus.

Konkurss „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS”

VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI 1.1. Konkursu „ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMA KARTIŅAS” (turpmāk – Konkurss) rīko Staļģenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldi un skolas administrāciju.

Koncerts, veltīts Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai

Visi skolēni un skolotāji ilgi un nepacietīgi gatavojās šim svinīgajam pasākumam, un beidzot 2018.gada 16.novembrī tas bija pienācis! Tiešām vareni izskanēja koncerts, veltīts Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai!Paldies visiem izglītojamo vecākiem un vecvecākiem, kuri atrada brīdi, lai būtu kopā ar mums šajā dienā!

Nepaej garām svētkiem!

Pateicoties Jelgavas novada klašu audzinātāju metodiskās apvienības vadītājas, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju metodiskās komisijas vadītājas, vēstures un sociālo zinību skolotājas Silvijas Salenieces iniciatīvai, Staļģenes vidusskolā tiek īstenota akcija, ko varētu dēvēt “Nepaej garām svētkiem!”, kas veltīta Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai.

Zīmējumu izstāde, veltīta Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai

Pateicoties vizuālās mākslas skolotājai un vizuālās mākslas pulciņa vadītājai Evitai Melbārdei koridorā starp skolu un sporta zāli visu novembri ir apskatāma skolēnu zīmējumu izstāde, kas veltīta Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai. Tās galvenā tēma ir latviešu rakstu zīmes. Paldies skolotājai un skolēniem par ieguldīto darbu!

Fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai Staļģenes vidusskolas 1.-12.klašu skolēni piedalījās projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskajām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Svinīgā līnija par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai

Trešdien, 2018.gada 14.novembrī, ierastās 1.-9.klašu skolēnu un skolotāju ikdienas līnijas vietā notika svinīgā līnija par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienai.