Novadu deju kolektīvu “ Ziemas sadancis” Staļģenē

10.februārī Staļģenes vidusskolā pulcējās visi Jelgavas novada un daži pilsētas deju kolektīvu dejotāji, lai sporta hallē, izdejotu lielo Dziesmu un deju svētku repertuāru. Dejotājiem šī bija iespēja vēl pirms skatēm pārbaudīt savu varēšanu, bet skatītājus priecēja krāšņie deju raksti.

Ābeču svētki 2018

Šogad Staļģenes vidusskolā Ābeču svētkus svinēja skolotāja Ingrīda Konoreva ar 13 pirmklasniekiem: Aleksi Apaļo, Vitāliju Lazdovski, Lauru Mitkeviču, Edgaru Ozoliņu, Megiju Reimani, Letīciju Strangu, Nikolu Šakausku, Vladislavu Ševčenko, Rasu Šmidri, Kristoferu Upi, Ruslanu Vilmani, Gustavu Gruziņu, Lauri Bitēnu.

Tikšanās ar inspektori

Tēmas “Kas palīdzēs?” ietvaros 6 – gadīgo grupas bērni tikās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas inspektori J. Sustrupi.

6-gadīgie apgūst ekonomiku!

Šogad projektu nedēļas tēma 6 – gadīgo grupā - “Centiņu pie centiņa liksi, pie bagātības tiksi!” Šī tēma ir aktuāla, jo ir ļoti svarīgi, ka pirmās zināšanas par ekonomisko izglītību tiek sniegtas jau pirmsskolas vecuma bērniem,  tieši šajā vecuma posmā bērniem veidojas sākotnējs priekšstats par naudu, tās vērtību un izmantošanas iespējām.

6-gadīgie viesojas Karameļu darbnīcā!

Janvāra beigās 6 – gadīgo grupas bērni devās ekskursijā uz Karameļu darbnīcu, lai iepazītos ar sarežģīto konfekšu gatavošanas procesu. Arī bērni čakli pastrādāja, kā rezultātā katrs tika pie paša veidotas karameles.

Čaklo roku nedēļa

Pirmsskolā 4-gadīgo bērnu grupai no 22.01.18-26.01.18. projektu nedēļas tēma bija “Čaklo roku nedēļa”. Šajā nedēļā kopā ar bērniem pārrunājām ikdienā sastopamās profesijas. Bērniem bija iespēja tikties ar skolas direktoru Aivaru Nagli un apskatīt viņa darba vidi.

Ciemos “Zariņos”.

Decembra beigās skolas koris Ziemassvētku sajūtas aiznesa arī “Zariņu” ļaudīm.

Par izmaiņām ēdināšanā  ar 1.02.2018.

Par izmaiņām ēdināšanā ar 1.02.2018.

Cienījamie vecāki! Informējam Jūs, ka mūsu pagasta atbalstītājs Joahims Zīgerists Staļģenes vidusskolai ir ziedojis līdzekļus 1.-9.klases skolēnu ēdināšanai. 1.-4.klašu brīvpusdienas apmaksā valsts.

Panākumi Jelgavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Pateicoties skolotājas Sarmas Ulbinas neatlaidīgajam darbam 2017./18.m.g., Jelgavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.,9.klasēm, ir sasniegti ļoti augsti rezultāti. 8.klases skolniecei Evelīnai Gabrānei- 1.vieta. 8.klases skolniecei Laurai Cigelniecei- 5.vieta. 9.klases skolniekam Kristoferam Kaudzem- 1.vieta. Apsveicam! Lelde Jēkabsone, dirtektora vietniece izglītības jomā

Kristofers Kaudze piedalās valsts bioloģijas olimpiādē!

Pateicoties skolotājas Gitas Ziemeles neatlaidīgajam darbam, sagatavojot Staļģenes vidusskolas skolēnus bioloģijas olimpiādēm, ir sasniegti lieliski rezultāti!

Sporta diena pirmsskolā

Jauno mācību gadu pirmsskolā iesākam aktīvi – ar sporta dienu. 5-gadīgo un 6-gadīgo grupu bērni piedalījās dažādās stafetēs – “sniega šķūrēšanā”, “slēpošanā”, “hokejā” un citās.

Tautasbumbā zēniem 1.vieta

Jelgavas un Ozolnieku novada 51.skolēnu sporta spēlēs tautasbumbā zēniem mūsējie izcīnija 1.vietu 13.komandu konkurencē.

Kā satikt Tomu Soijeru, Raini un Aspaziju?

Mācību saturs un mūsdienu plašās iespējas iet roku rokā ar bērnu un jauniešu vēlmi izglītoties ne tikai skolas solos, bet braukt un atklāt plašākus apvāršņus,

Dekoratīvās egles

Pateicoties Staļģenes vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājas Sarmītes Tauriņas iniciatīvai, 1.-9.klases pirms Ziemassvētkiem veidoja kolektīvu darbu- dekoratīvās egles.

Ziemassvētku konkursu saldā balva!

Jau daudzu gadu garumā, tuvojoties Ziemassvētkiem, tiek rīkots Ziemassvētku apsveikumu kartiņu konkurss. Arī šis gads nebija izņēmums. Tika iesniegtas vairāk kā 40 kartiņas. 3 labākos darbus noteica skolotāju žūrija, bet skolēni izvirzīja skatītāju simpātiju. Labākie darbi bija: Alisei Ērstiķei, Maijai Krīgerei, Janai Apaļai, skatītāju simpātija- Ilvai Laksei.

Svinīgais pasākums, veltīts Ziemassvētkiem

Staļģenes vidusskolā Ziemassvētku svinīgais pasākums 1.-9.klašu skolēniem notika piektdien, 22.decembrī.

5.-9.klašu skolēnu Ziemassvētku pasākums 2017

Staļģenes vidusskolas 5.-9.klašu Ziemassvētku pasākums notika ceturtdien, 21.decembrī. Pēcpusdienā, kad 1.-4.klašu skolēni jau bija skolas telpas atstājuši, sporta zālē pulcējās lielie skolēni.

1.-4.klašu Ziemassvētku eglīte 2017

Staļģenes vidusskolā 1.-4.klašu Ziemassvēktu eglīte notika ceturtdien, 21.decembrī. Jau no paša rīta sākumskolēni pulcējās savās klasēs uz audzināšanas stundām, lai vēl pēdējo reizi pirms uzstāšanās izmēģinātu klases priekšnesumus.