Karoga svētki 2022

Pēc divu gadu pārtraukuma Staļģenes vidusskolā 2022.gada 31.maijā atkal notika ievērojamākais mācību gada pasākums- Karoga svētki. Tajā tiek sveikti visi skolēni, kuri guvuši panākumus mācībās, olimpiādēs, konkursos, sacensībās, projektu rakstīšanā. Kā arī tiek godināti viņu vecāki un skolotāji, kuri ieguldījuši darbu viņu panākumu tapšanā.

Staļģenes vidusskolas koris

Pateicoties Salgales mūzikas un mākslas skolas direktorei un Staļģenes vidusskolas mūzikas skolotājai Andai Silgailei, mūsu skolā arī 2021./22.m.g. braši skan koristu balsis.

Olimpiāžu uzvarētāju godināšanas pasākums

2022.gada 26.maijā Zaļenieku kultūras namā notika Jelgavas novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju, viņu vecāku un viņus sagatavojušo skolotāju godināšanas pasākums.

Pēdējais zvans

Staļģenes vidusskolā 2022.gada 20.maijā izskanēja Pēdējais zvans 9.klasei- vēstot mācību noslēgumu un sākumu konsultācijām, eksāmeniem. Liels paldies par šī pasākuma organizēšanu 8.klasei un viņu audzinātājai Ilzei Ērstiķei, skolas ārpusklases darba organizatorei Silvijai Saleniecei.

Lasīt vairāk
Keramikas pulciņa pavasara darbi.

Šī mācību gada noslēgumā keramikas pulciņš atkal visus iepriecināja ar daudzveidīgu un košu pavasara darbiņu izstādi. Liels paldies visiem čaklajiem dalībniekiem, bet īpaši- pulciņa vadītājai Karīnai Niedrai.

Lasīt vairāk
Ekskursija uz Tērvetes dabas parku.

Saulainajā 18. maija dienā pirmsskolas “Pīlēnu” grupas bērni un skolotājas devās iepazīt dabu Tērvetes dabas parkā.

Erasmus+ kursi Portugālē

No 2022.gada 24.aprīļa līdz 1.maijam kopā ar 8 citiem Jelgavas novada izglītības darbiniekiem man bija lieliska iespēja piedalīties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projektā Nr. 2020-1-LV01-KA101-077185 “Kvalitatīvas un pieejamas izglītības nodrošināšana Jelgavas novadā” Portugālē, ko organizēja Intercultural Association Mobility Friends, Barcelos, Portugal.

Glītrakstīšanas konkurss sākumskolā.

Staļģenes vidusskolā notika sākumskolas glītrakstīšanas konkurss. Konkurss bija veltīts Mātes  dienai. Sākumskolas skolēni centās glīti uzrakstīt un noformēt savus darbiņus. Glītāko rokrakstu īpašnieki tika apbalvoti.

Dzejoļu konkurss sākumskolā.

6.maijā Staļģenes vidusskolā notika dzejoļu konkurss. Konkursā piedalījās 19 sākumskolas skolēni.  Artūrs Lielauza, Valters Markuss Locs, Džesika Golubeva, Ralfs Roze, Adrianna Paula Millere, Alissa Liepa, Patrīcija Gajevska, Enija Lielmane, Alise Grāvele, Elizabete Metlova, Roberts Brokāns, Edžus Dombrovskis, Artūrs Skuja, Rihards Kellers, Anna Vilmane, Justīne Siliņa, Sanita Bitēna, Roberts Balodis, Kristiāns Gross.

Lasīt vairāk
Pavasara ekskursija Tērvetes dabas parkā.

9.maijā 1.un 3.klase devās ekskursijā uz Tērvetes dabas parku.

Lasīt vairāk
Staļģenes vidusskolas skolēnu starti Jelgavas novada skolēnu sporta spēles D un E grupām!

Gustavs Zvejnieks 1.v. 500m skrējienā, 2.v. 60m skrējienā. Aleksis Apaļais 1.v. tāllēkšanā, 3.v. bumbiņas mešanā.

Lasīt vairāk
Jelgavas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikā C un B grupām!

C grupa 3.v Zviedru stafetē. Komandā: Arta Lazdiņa, Samanta Siliņa, Kristians Lūsis, Mareks Meiris.

Lasīt vairāk
Kā sagatavoties eksāmeniem ar Uzdevumi.lv?

Kā sagatavoties eksāmeniem pēc iespējas labāk? Esam apkopojuši dažādus ieteikumus un informāciju, kā mācību procesā skolēni var izmantot arī portāla Uzdevumi.lv iespējas, lai gatavošanās gaidāmajiem pārbaudījumiem būtu pēc iespējas efektīvāka, mierīgāka un veiksmīgāka.  Liejupielādēt materiālu

Lasīt vairāk
Sveicam māmiņas un vecmāmiņas!

Paliec jauna, tikpat skaista paliec, Tādai sirdij lemts nav novecot, Kura, dāsni labestību dalot, Saules mirkli katram dāvāt prot. /K.Apškrūma/

Celies, posies, iesaisties!

Piektdien,29.aprīlī,pēc pusdienām 4.-9.klašu skolēni devās Lielajā talkā Mežciema, Vecsvirlaukas un Jaunsvirlaukas virzienā, savācot visu, kas kādam no rokām izslīdējis vai pa mašīnas logu izmests.4.klases skolēni sakopa skolas parku, nesen dēstītos kokus un krūmus.

“Olaines kauss”

Šī gada 30.maijā Olainē notika starptautiskās sacensības “Olaines kauss” .

Orientēšanās Vilcē

19.aprīlī Vilcē notika Jelgavas novada skolēnu sporta spēļu sacensības “Orientēšanās”.  No mūsu skolas piedalījās 19 skolēni,  no kuriem seši izcīnīja godalgotās vietas.

Olimpiskā diena!

Šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskā komitejas organizētais  Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100.dzimšanas dienas un noslēdzāss 22.aprīlī ar kopēju Vislatvijas rīta vingrojumu un dažādām sportiskajām aktivitātēm.