1.vieta futbolā Jelgavas novadā!

Šī gada 17.septembrī, Jelgavas novada 53. skolēnu sporta spēlēs, mūsu skolas zēni, C grupā futbolā, ieguva augstāko godalgu, 1.vietu.

Ražas svētku tirgus

Sestdien - 28. septembrī pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts” jau septīto gadu notiks Ražas svētku tirgus, ko organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Viesu Līči”.

E klases iespējas vecākiem

E-klase izstrādājuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs klases audzinātājiem, skolēniem un vecākiem efektīvāk izmantot E-klasi.

Pirmsskolas un sākumskolas sporta diena!

2019.gada 13.septembrī, Staļģenes skolas dzimšanas dienā notika pirmsskolas un sākumskolas sporta diena. Liels paldies par tās lielisko organizēšanu sporta skolotājai Edītei Čakšai!

Spēka aplis audzināšanas stundā

Latvijas Simtgades gadā Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāji savās audzināšanas stundās un ārpusklases aktivitātēs īpašu vērību veltīja latvju spēka zīmēm.

Rudens velšu izstāde- par godu “Baltijas ceļa” 30 gadadienai!

No 2019.gada 9.septembra Staļģenes vidusskolas pagalmu rotā dārzeņu, augļu un ziedu izstāde, kas veltīta “Baltijas ceļa” 30 gadadienai.

Zinību diena 2019 Staļģenes vidusskolā

2019.gada 2.septembrī Staļģenes vidusskolā pulcējās skolēni, viņu vecāki un skolotāji, lai kopīgi svinētu Zinību dienu.

Tiekamies Zinību dienā 2.septembrī!

8.30 –pulcēšanās klasēs   9.00 - svinīgais pasākums sporta zālē   10.00 -klases stunda un fotografēšanās   Autobusi uz mājām 12.30   Lai mums visiem daudz skaistu brīžu šajā mācību gadā!   Skolas administrācija

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Cilvēka dzīves kvalitāti būtiski ietekmē viņa spēja un prasme līdzdarboties apkārt notiekošajos procesos, pārliecinošs savu individuālo resursu un zināšanu pielietojums, kā arī vēlme pastāvīgi attīstīt dzīves gaitā iegūtas prasmes un iemaņas.

Stipendija par godu Latvijas simtgadei

Latvijas valsts simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju īsteno līdz šim nozīmīgāko projektu “Simtgades loterija”, kurš atbalsta Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus. Par izciliem sasniegumiem 2018./2019.mācību gadā šo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma arī Staļģenes vidusskolas absolvents Vladimirs Kaļmuks.

Pieredzes apmaiņā uz Poliju!

2018./19.m.g. noslēgumā, pēc 9.klases izlaiduma 17.jūnijā Staļģenes vidusskolas skolotāji, pateicoties skolas direktora Aivara Nagļa organizatoriskajam darbam un Jaunsviralukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces, un Jelgavas novada pašvaldības atbalstam, devās uz Poliju kārtējā pieredzes apmaiņas braucienā.

Staļģenes vidusskolas 9.klases izlaidums

Staļģenes vidusskolas 2018./19.m.g. 9.klases izlaidums notika saulainā 14.jūnija pēcpusdienā, kad absolventi, viņu vecāki, radinieki, draugi, klases audzinātāja Sarma Ulbina un skolotāji pulcējās skolas sporta zālē, lai svinētu skolas absolvēšanu.

Staļģenes vidusskolas Karoga svētki 2019

Pēdējā 2018./19.mācību gada skolas dienā- 2019.gada 31.maijā vareni un ar lepnumu par paveikto izskanēja Staļģenes vidusskolas Karoga svētki!

3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

4.klase- Tērvetes gaisa takās!

Pateicoties 4.klases vecāku iniciatīvai un Martas Dzalbes mammas Andras Vaskas organizatora talantam, 2019.gada 30.maijā pēc izlaiduma skolēni kopā ar vecākiem un jauno audzinātāju- skolas direktoru Aivaru Nagli devās ekskursijā uz Tērvetes gaisa takām!

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Karjeras  attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Staļģenes vidusskolā.

Lielākais KAA pasākums “ Radošās tehnoloģijas, prasmes, profesijas” Staļģenes vidusskolā notika 27.martā. 1.-9.klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar programmētāja, mehatroniķa, mākslinieka, inženiera un elektroniķa profesijām nepieciešamajām prasmēm. Skolēni veidoja 3D modeļus “Mana nākotnes karjera”

Skaļās lasīšanas fināls

18. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Vislatvijas skaļās lasīšanas sacensības nacionālais fināls. Rīgā ieradās 30 reģionālie lasīšanas čempioni, klātienē viņus atbalstīja klase, bet LNB mājaslapā varēja vērot video tiešraidi.