Iepazīstot valsts pārvaldi

Piektdien,15.oktobrī, 9.klases skolēni sociālo zinību stundā tēmu par Saeimu apguva tiešsaistē programmas ‘’Iepazīsti Saeimu “ ietvaros.

5.klases rudens ekskursija uz Rīgu

Skaistā rudens dienā, 4.oktobrī, devāmies uz Rīgu, kur galvenais mūsu mērķis bija batutu parks “ Jump space”. Pa ceļam pabijām vairākās interesantās vietās. Pirmā pietura bija Rīgas Cepelīnu darbnīca jeb Centrāltirgus lielie paviljoni.

Mežu dienas 2021 Staļģenes skolas parkā

5. klases skolēnu secinājumi par šo aktivitāti. Man ļoti patika stādīt kokus, jo koki ir mūsu gaisa veidotāji. Bija ļoti interesanti strādāt komandā, tad darbs veicās viegli un ar prieku. Skolai labums no mūsu darba ir tāds, ka būs daudz skaistāka skolas apkārtne, un veco koku vietā augs jauni.

Kā es nokļuvu IKT nozarē? Karjeras nedēļas diskusija jauniešiem

12. oktobrī mūsu skolas 9.klases jaunieši piedalījās diskusijā @TavaiKarjerai Facebook kontā, kurā varēja dzirdēt IKT jomas profesionāļu pieredzes un iedvesmas stāstus "Kā es nokļuvu IKT nozarē?"

Mūsu labākie skrējēji pārstāv skolu novadā!

Jelgavas novada 55.skolēnu sporta spēlēs mūsu skolas ātrākie skrējēji izcīnīja godalgas - 3.vietu Justīne Siliņa un 3.vietu Daniels Gross.

Krosa sacensības Staļģenes vidusskolā 2021

2021.gada 28.septembrī mūsu skolā skolēni savus spēkus mēroja sacenšoties, kurš šogad ir ātrākais.

2.vieta futbolā!!!

2021.gada 5.oktobrī Līvbērzē notika Jelgavas novada 55.skolēnu sporta spēles futbolā D grupā. Mūsu skola izcīnīja 2. vietu. Komandā Rihards Grāvels, Emīls Šteinbergs, Marks Kristāls, Matīss Kubilis, Edvards Krastiņš, Alens Agarelovs, Dmitrijs Minkevičs, Edgars Šķirpa, Emīls Ķincis, Jēkabs Sustrups un vārtus sargāja Andris Čapļa.

EKSKURSIJA UZ PŪRES ŠOKOLĀDES MUZEJU.

2021.mācību gada 4.klase piedalījās Zaļās jostas  konkursā “ TĪRAI LATVIJAI”( izlietoto bateriju vākšanā), nopelnīja atlaižu kuponu ekskursijai uz Pūres šokolādes muzeju. Šogad, 28.septembrī, šo iespēju, apmeklēt Šokolādes muzeju, izmantojām.

Sveicam mūsu skolotājus!

2021.gada 30 septembrī Līvbērzes kultūras namā notika Skolotāju dienai veltīts Jelgavas novada skolotāju godināšanas pasākums. Varam būt lepni par to, ka no Staļģenes vidusskolas goda rakstus saņēma trīs skolotāji.

“Arhitekts Staļģenē” turpina darbu!

Staļģenes vidusskolas 7.klase no 2020. līdz 2021.gadam piedalījās “Pumpurs” (Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001) projektā ''Arhitekts Staļģenē''', kur sadarbībā ar “Piedzīvojuma Gars” treneriem, instuktoriem, mentoriem pētīja Staļģeni, tās apkārtni ar klātienes un virtuālām pastaigām (covid laikā), kā arī veidojot fizisku un virtuālu apkārtnes maketu attālinātajā daļā un skolas gaitenī no putuplasta, lego, krāsām, plastalīna un citiem materiāliem.

2021.gada 1.klase

Šajā mācību gadā, 2021./22., mācības pirmajā klasē uzsāka 18 skolēni: Dāvis Apaļais, Roberts Brokans, Edžus Dombrovskis, Anete Dzirkale, Patrīcija Gajevska, Alise Grāvele, Marats Karlsons, Rihards Kellerts, Enija Lielmane, Elizabete Metlova, Kirils Metlovs, Dāvids Edvards Prohorovs, Artūrs Skuja, Džūlija Sparāne, Ņikita Špaka, Kārlis Šteinbergs, Raitis Vēdzele, Anna Vilmane. Viņus audzina un māca skolotāja Vaira Cigelniece.

Zemgales novada skolēnu sporta spēļu sacensības “Orientēšanās”!

14.septembrī mūsu skolas labākie orientieristi piedalījās Zemgales novada skolēnu sporta spēlēs.

Projekts “Pumpurs” Staļģenes vidusskolā 2020./21. un 2021./22.m.g.

Pagājušajā 2020./21. mācību gadā 1.semestrī Staļģenes vidusskolā projekta saskaņā ar Ministru kabineta 2016.gada 12.jūlija  noteikumiem Nr.460 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” īstenošanas noteikumi” “Pumpurs” konsultācijas tika organizētas klātienē.

Kā strādā skolotāji Vācijā?

No 14.08.2021.  līdz 30.08.2021. Erasmus+ projekta “Izglītoti skolotāji mūsu nākotnei” viesojos Wilhelmsburgas vidusskolā, Hamburgā, Vācijā, kur vēroju kā skolotāji strādā. Visvairāk vēroju angļu valodas stundas (27) no 2. līdz 11.klasei pie sešiem skolotājiem, bet piedalījos arī mūzikas, sporta un mājturības stundās.

Staļģenes vidusskolai 100!

Skolas direktora apsveikums

Aicinājums absolventiem!

Šodien, 2021. gadā 13.septembrī, Staļģenes vidusskolai 100 gadu jubileja!

Skolēnu sasniegumi 2020./21.m.g.

Neskatoties uz ieilgušo attālināto mācību procesu un ārkārtas situāciju valstī 2020./21.m.g., skolēni un skolotāji ir turpinājuši aktīvi mācīties un strādāt. Tāpēc arī šajā mācību gadā attālināto Karoga svētku ietvaros ir saņemti skolas apbalvojumi par izcilu mācību darbu, dalību konkursos un olimpiādēs, sporta sasniegumiem.

Lekcija "Bērnu uzturs vasarā"

Uztura speciālistes Olgas Ļubinas video lekcija "Bērnu uzturs vasarā", kas sagatavota Baltijas jūras reģiona programmas projektā “Pašvaldību aktivitātes veselības veicināšanai visām to iedzīvotāju grupām Baltijas jūras reģionā, atbalstot starpnozaru sadarbību veselības un labklājības attīstībai pašvaldībās”/ Healthy Boost Nr. RO85.