1.klases “Burtu un ciparu svētki”

2020.gada 7.februārī Staļģenes vidusskolā vareni izskanēja 1.klases “Burtu un ciparu svētki”. Pirmsskolas zālē bija pulcējušies viesi- 2.-4.klašu skolēni un audzinātājas, “Rūķu” grupas pirmsskolas skolotājas un skolotāju palīdzes, 1.klases skolēnu vecāki un pagarinātās dienas grupas vadītāja Ināra Zvejniece, skolas direktors Aivars Naglis. Īpaši liels prieks par kuplo vecāku pulciņu.

Galvenā pasākuma tēma bija “Rūķi”, tāpēc visiem pirmklasniekiem bija galvā rūķu cepures. Pateicoties pirmsskolas mūzikas skolotājas Initas Mangales pagājušajā gadā iemācītajam un šajā mācību gadā- mūzikas skolotāja Vladimira Ļvova ieguldītajam darbam, rūķīši vareni un skanīgi nodziedāja vairākas dziesmas. Daudzām pievienojās arī skatītāji. Tāpat tika skaitīti dzejoļi- par skaitīšanas prasmēm un alfabētu.

Pēc 1.klases uzstāšanās apsveikuma vārdus teica skolas direktors Aivars Naglis. Viņš uzdāvināja rūķīšiem trīs lielo lego kluču komplektus un katram pasniedza “Burtu un ciparu vadītāja apliecību”, kurā norādīts, ka katrs 1.klases rūķēns ir apguvis visus burtus un ciparus. Var droši tos vadīt visos mācību priekšmetos, gūstot jaunas zināšanas.

Lai jauks rūķēniem 1.klases brīvlaiks- no 10. līdz 14.februārim un pietiek spēka arī grāmatu lasīšanai!

Lelde Jēkabsone, 1.klases audzinātāja