3. un 4.klases izlaidums

2019.gada 30.maijā Staļģenes vidusskolā izlaidumu svinēja reizē gan 3., gan 4.klases skolēni. Tas tāpēc, ka no 2019./20.mācību gada 4.klases skolēni vairs nebūs sākumskolas klases, bet gan jau kopā ar lielajiem 5.-9.klašu skolēniem dosies apgūt mācību priekšmetus uz dažādiem kabinetiem. Saglabāsies tikai pagarinātās dienas grupa 4.klasei.

Skolēni vecākiem un pārējiem viesiem bija sagatavojuši atraktīvus un jaukus priekšnesumus- dziesmas, deju, muzikālus skaņdarbus. Sveikt skolas biedrus bija ieradušies arī 1.,2.klašu skolēni ar audzinātājām. Lai sekmīgs un panākumiem bagāts 2019./20.mācību gads nu jau Staļģenes vidusskolas 4. un 5.klasei!

Liels paldies visiem vecākiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem, kuri ieguldījuši darbu mazo absolventu audzināšanā un mācīšanā!

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā