4.a klase ziedo dzīvnieku patversmei “Ķepu- ķepā” nepieciešamās lietas

2018./19.m.g. Staļģenes vidusskolas 4.a klase LOK projekta “Sporto visa klase ” ietvaros nolēma savu labo darbu veltīt Ozolnieku novada Salgales pagasta saimniecībā “Rēvici” esošajai dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Ķepu- ķepā”, kuras mājas lapā var lasīt vēlējumu :”Lai visiem ķepaiņiem būtu siltas mājas, pilni punči un mīloši saimnieki!”

Pirms došanās uz dzīvnieku patversmi noskaidrojām, kas pamestajiem dzīvniekiem būtu nepieciešams. Paldies 4.a klases skolēnu vecākiem, kuri palīdzēja sagādāt kaķu un suņu barību, lietotas segas, spilvenus, dvieļus, liela izmēra kartona kastes.

Ar lielu labdarības vezumu 26.martā devāmies uz “Ķepu- ķepā”, kur novēlējām, lai dzīvnieciņiem labi garšo barība un noder atvestās lietas.

Mums bija iespēja aplūkot plašo dzīvnieku aizsardzības biedrības saimniecību, kur bez aptuveni 80 suņiem dzīvo vēl daudzi citi vairs saimniekiem nevajadzīgi dzīvnieki- kaķi, zirgi, kazas u.c.

Esam apmierināti ar paveikto labo darbu. Daži klasesbiedri plāno vēlreiz kopā ar savu ģimeni viesoties “Ķepu- ķepā” un turpināt sniegt atbalstu.

 

Lelde Jēkabsone, 4.a klases audzinātāja