5.klase dodas uz TV spēli “Gudrs vēl gudrāks”

5.klasē mācās daudz erudītu un aktīvu skolēnu, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus dažādās jomās. Tad nu ar lielu entuziasmu, Roberta Celmiņa pamudināti, mūsu klases trīs gudrinieki – Roberts, Emīls un Ketija, pieteicās spēlei “Gudrs vēl gudrāks”.

Saņemot uzaicinājumu uz spēli,  nedaudz sabēdājāmies, ka nav tikuši visi gribētāji. Tomēr ar prieku gatavojāmies TV ierakstam, jo Ketija Kerstīna Godaine bija izvēlēta spēlei studijā.

Ņemot līdzi iepriekšējās dienās gatavotos plakātus, devāmies uz ierakstu. Darbs studijā  5 stundu garumā bija grūts ne tikai Ketijai- ar lielu atbildību un uztraukumu pārstāvēt savu skolu visas Latvijas priekšā, bet arī atbalstītājiem – būt klusiem, uzmanīgiem un visu laiku smaidīt, jo nevar zināt, kuru nofilmēto kadru parādīs TV.

Par grūto, bet pieredzes bagāto darba dienu Ketija saka: kopumā man šis pasākums likās interesants, jo es nezināju, ka pirms filmēšanas ir grimēšana, kas ir ļoti garš process. Man patika filmēšana, kad vadītājiem aizmirsās teksts un nācās vienu epizodi filmēt vairākas reizes. Kopumā forša diena, bet nevar jau zināt, kas no visa garā procesa tiks parādīts televīzijas ekrānā.

Šoreiz gan visa klase netika uz TV, jo atbalstītāju skaits bija ierobežots, tomēr, neskatoties uz grūtībām, esam gatavi arī nākamgad pieteikties un startēt spēlē “ Gudrs vēl gudrāks” un, kas zina, tad varbūt būs jāatbalsta vairāki klases biedri un klātbūtnes emocijas varēsim baudīt visa klase.

Ketijas veikumu varēsim vērot televīzijas ekrānos 10.maijā vakarpusē LTV 1 programmā, kad arī skatītāji varēs novērtēt cik gudri tad ir piektklasnieki.

Klases audzinātāja Ilze Ērstiķe