Ābeču svētki 2018

Šogad Staļģenes vidusskolā Ābeču svētkus svinēja skolotāja Ingrīda Konoreva ar 13 pirmklasniekiem: Aleksi Apaļo, Vitāliju Lazdovski, Lauru Mitkeviču, Edgaru Ozoliņu, Megiju Reimani, Letīciju Strangu, Nikolu Šakausku, Vladislavu Ševčenko, Rasu Šmidri, Kristoferu Upi, Ruslanu Vilmani, Gustavu Gruziņu, Lauri Bitēnu.

 

Pirmklasnieki gan skaitīja dzejoļus, gan dziedāja dziesmas par burtiņiem, gan sniedza muzikālu priekšnesumu, par ko saņēma audzinātājas uzslavu. Uz pasākumu bija ieradies skolas direktors Aivars Naglis. Viņš pasniedza skolēniem dāvanā galda spēli. Kā arī- katrs pirmklasnieks saņēma apliecību par to, ka ir apguvis “Ābeces” gudrības. Bijusī mazo skolēnu audzinātāja Liene Aleksandroviča arī bija parūpējusies par jaukām dāvaniņām un mīļiem sveicieniem no pirmsskolas.

Kā īpašs pārsteigums bija īstas Pepijas Garzeķes viesošanās. Viņa kopā ar bērniem dejoja, dziedāja, gāja rotaļās un zīmēja. Pēc tam tika dots vārds apsveikumam arī 2.,3.,4.klašu skolēniem.

Lai pēc svētkiem jaukas brīvdienas pirmklasniekiem! Lai pēc tām daudz spēka turpināt apgūt gudrības no citām, jau nopietnākām, mācību grāmatām!

 

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā