Alise Ērstiķe- “Gudrs, vēl gudrāks” finālā!

Pagājušajā nedēļā otrdienā, 5.janvārī, Staļģenes vidusskolā viesojās “Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanas grupa. Iemesls- filmēt video par 9.klašu konkursa dalībnieci Alisi Ērstiķi, kura piedalījās jau pusfinālā! Piektdienas vakarā (8.janvārī) daudzi līdzjutēji (skolotāji, skolēni, vecāki) turēja īkšķus un LTV1 skatījās raidījumu, kuru atkārtoti var vērot LTV1 mājas lapā. Un URRĀ! ALISE IR FINĀLĀ! 

Tagad jāseko līdzi informācijai LTV1 un jāskatās nākamais raidījums! Paldies Alises audzinātājai Silvijai Saleniecei par atbalstu konkursa sagatavošanās laikā! Šī ir izcila iespēja popularizēt Staļģenes vidusskolu. Raidījumā redzamais video sižets par skolu un Alisi ir izdevies izcils!

Raidījums šeit!

 

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā