Balva labākajiem skolēniem.

Piektdienas pusdienas laiku īpaši gaidīja 18 mūsu skolas skolēni. Un kā gan ne! Ar savu darbu, uzcītību un erudīciju godam bija nopelnīta ekskursija uz Jelgavas trīsvienības torni.

Ekskursija sākās ar radošajām darbnīcām, kurās katrs pagatavoja sev magnētiņu, ar latviskajām zīmēm, no māla. Tālāk sekoja ekskursija pa torni – iepazināmies ar tā vēsturi, apskatījām dažādas izstādes, iepazināmies ar visiem Latvijas prezidentiem mazliet no citāda skatu punkta. Ekskursija noslēdzās 9.stāvā, skatu tornī, no kura pārredzama visa Jelgava.

Ekskursijā piedalījās

•  Rasa Šmidre (2.kl.),  Madara Buda (3.kl.), Marta Dzalbe (4.kl.), Ketija Kerstīne Godaine (5.kl.), Jana Apaļā (6.kl.), Simona Vīgante (7.kl.), Meldra Štelmahere (8.kl.), Samanta Bragina ( 9.kl.) – 1.VIETA ERUDĪTU KONKURSĀ – LATVIJAI 100.
  • Matīss Ķincis (1.kl.), Nikola Šakauska (2.kl.), Matīss Meiris (3.kl.), Keita Stepanoviča ( 4.kl.) – SĀKUMSKOLAS GLĪTRAKSTĪŠANAS KONKURSA UZVARĒTĀJI.
  • Alise Ērstiķe (7.kl.), Ketija Bragina (1.kl.), Arta Lazdiņa(3.kl.) – ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMU KARTĪŠU KONKURSA UZVARĒTĀJAS.
  • Jekaterina Logina (9.kl.), Evelīna Gabrāne (9.kl.), Viktorija Ņesterova( 9.kl.) – AKTĪVĀKĀS SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES DALĪBNIECES.

Paldies skolotājai Silvijai Saleniecei par noorganizēto ekskursiju.

Organizēju kartīšu konkursu un piedalījos ekskursijā arī es – skolotāja Smaida Cielava.