Čaklo roku nedēļa

Pirmsskolā 4-gadīgo bērnu grupai no 22.01.18-26.01.18. projektu nedēļas tēma bija “Čaklo roku nedēļa”. Šajā nedēļā kopā ar bērniem pārrunājām ikdienā sastopamās profesijas. Bērniem bija iespēja tikties ar skolas direktoru Aivaru Nagli un apskatīt viņa darba vidi.

Direktors bērniem piedāvāja apskatīt arī skolotāju istabu. Bērni ieguva jaunus iespaidus par skolu.

Šīs tēmas ietvaros viesojāmies arī Jaunsvirlaukas pagasta TLMS “Staļģene”, kur uzzinājām par kultūras mantojuma saglabāšanu aušanas prasmēs. Apskatījām stelles, tītavas, atspoles un citus darba rīkus. Uzzinājām, cik metru garš audums ir jānoauž, lai uzšūtu vienus tautiskos brunčus. Bērni turpināja dalīties ar jauniegūto informāciju gan savstarpēji pārrunājot, gan stāstot vecākiem par redzēto.


Pirmsskolas skolotājas: Liene Aleksandroviča, Ilze Zaksa