Ekspedīcija “Gotiņa”

2019.gada 9.janvārī 15 Staļģenes vidusskolas 1.-4.klašu labākie skolēni mācībās varēja nemācīties, bet piedalīties saldā ekspedīcijā: 1.klase- Markuss Drupa, Gustavs Zvejnieks, Anastasija Skvorceviča; 2.klase- Kristiāna Alise Arbidāne, Gustavs Gruziņš; 3.klase- Dārta Lielauza, Renārs Ermans, Gustavs Sustrups; 4.klase- Evelīna Roze, Amanda Gūtmane, Katrīna Apaļā, Marta Dzalbe, Emīlija Pole, Emīls Kronītis, Vestards Stranga.

“Skrīveru saldumos” skolēniem pastāstīja par uzņēmuma vēsturi un produkciju, tās gatavošanas īpatnībām. Pēc filmas noskatīšanās tika uzdoti vairāki jautājumi, uz kuriem atbildot, varēja saņemta saldas balvas. Bija iespēja nogaršot vairākus gardumus. Tad sekoja darbnīca “Gotiņas konfekšu tīšana”. Katram bija 1 konfekte degustācijai, bet 5- ietīšanai un dāvanu paciņas sagatavošanai. Uz katras konfektes papīrīša varēja uzrakstīt, kam to dāvinās. Pēc tam sekoja iepirkšanās saldumu veikaliņā, kur varēja iegādāties tikko gatavotu smaržīgu un gardu produkciju.

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā