Erudītu konkursa balva

Piektdien,2018.gada 30.novembrī, mēs, novada erudītu konkursa uzvarētāji, braucām  ekskursijā uz Rīgu. No sākuma mēs devāmies uz Brāļu kapiem. 

Tur mums stāstīja par šīs vietas vēsturi. Vēl tur atradās urna ar sauju zemes no katra pagasta tādēļ, ka šeit ir apglabāti karavīri no visas Latvijas. Bija vējains, tādēļ mēs tur ilgi neuzturējāmies. Iededzām svecītes pie pieminekļa  Mātei Latvijai. Vēlāk aizbraucām uz Rīgas centru un uzkāpām Bastejkalnā, apmeklējām grāmatnīcu Valters un Rapa.

    Ļoti aizraujoša bija darbošanās sveču darbnīcā. Tur mūs gaidīja ļoti daudz sveču liešanai nepieciešamo lietu. Sveču liešanas formiņās varējām  radīt savas četras svecītes, lai būtu Adventes vainagam un dāvaniņām!

 

                                                                                   Roberts Celmiņš,5.a.klases skolēns