Erudītu konkurss ‘’Latvijai-100”

    Šogad divpadsmito reizi ,sagaidot Valsts dzimšanas dienu, Staļģenes skolas skolēni sacentās erudītu konkursā. 

Komandās satikās 2.-9.klašu skolēni-katrā komandā viens pārstāvis no katras klases. Astoņās komandās spraigi domāja, atcerējās ,vienojās atbildēs testā par dabu, hokeju, frazeoloģismiem, muzejiem, ģeogrāfiju.  Svinīgi tika lasītas pašu sacerētās trioletas un pazīstamajām melodijām piemeklēti pareizie vārdi.   Katrs komandas dalībnieks centās nopelnīt punktu savai komandai ‘’Klašu gudrinieku” konkursā.

      Paldies visiem erudītiem par atsaucību, skolotājiem par interesantu jautājumu veidošanu un skolēnu pašpārvaldei par skatītāju iesaistīšanu konkursa norisē! Tā bija lieliska iespēja ne tikai parādīt savas zināšanas, bet arī mācīties sadarboties un  ieklausīties skolasbiedru viedoklī! Balva šogad pienākas komandai “Rudens patriotes” un meitenes-Samanta,Meldra,Jana,Madara,Simona,Marta,Rasa,Ketija-pirms Ziemassvētkiem dosies mācību ekskursijā! Viņām vēl var paspēt piebiedroties, piedaloties Ziemassvētku apsveikuma kartiņu konkursā!

 Klašu audzinātāju MK vadītāja Silvija Saleniece