Foto izstāde “Mana zeme skaistā”

Staļģenes vidusskolā (koridorā pie sporta zāles) no 2019.gada 15.maija ir apskatāma foto izstāde, ko īstenojis nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.  Latvijas skolu jaunatnes 1.-12.klašu skolēnu foto konkurss “Mana zeme skaistā” ir pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitāte.

Liels paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās projekta “Mana zeme skaistā” konkursā: 1.klases skolniecei Annijai Celmiņai, 1.klases skolniecei Emīlijai Aleksandrovičai, 3.klases skolniekam Matīsam Kārlim Miķelsonam, 3.klases skolniekam Gustavam Sustrupam, 3.klases skolniecei Esterei Brokānei, 4.klases skolniecei Samantai Siliņai.

Trīs skolēni saņēma diplomus un balvas par saviem foto darbiem: 1.vieta- 1.klases skolniekam Emīlam Šteinbergam; 2.vieta- 1.klases skolniekam Eduardam Valdmanim; 3.vieta- 1.klases skolniekam Jēkabam Sustrupam.

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā