“Gudrs vēl gudrāks” 6.klasēm

19.septembrī 6.klases skolēni turēja īkšķus un līdzi juta savam klasesbiedram Emīlam Rozem, jo viņš bija izvēlēts dalībai TV spēlē “’Gudrs vēl gudrāks”.

Satraukums pašam, vecākiem un klasesbiedriem, jo jautājumi āķīgi, atmosfēra studijā neierasta, bet, galvenais, prieks un gandarījums par klātbūtni, par pieredzi, ko katrs guva – Emīls kā dalībnieks, pārējie - vērojot studijas darbu. Pie vienas kopīgas atziņas nonāca visi - tas nav viegli! Jo izrādās, ka filmēšanas process ir daudz grūtāks, garāks un saspringtāks nekā ieraksts, ko varēsim visi vērot televizora ekrānos.

Paldies Emīlam par uzdrīkstēšanos, viņa vecākiem  un klasesbiedriem par līdzi jušanu, un skolas vadībai par  nodrošīnāto transportu uz pasākumu.

Klases audzinātāja Ilze Ērstiķe