Jelgavas novada svētki 2019

Gandrīz 50 Staļģenes vidusskolas tautas deju dejotāji un dziedātāji piedalījās Jelgavas novada svētku koncertā 2019.gada 18.maijā Elejas muižas parkā.

Paldies par tik kuplu un labi sagatavotu dalībnieku pulku tautas deju skolotājai Elīnai Mednei un kora vadītājai, Salgales mūzikas skolas direktorei Andai Silgailei! Lieliski izskanēja koncerts! Pēc tā svētku dalībniekiem bija iespēja vērot viesmākslinieku uzstāšanos un piedalīties bungu šovā.

Liels paldies klašu audzinātājiem, skolas tehniskajiem darbiniekiem un vecākiem par atbalstu interešu izglītības kolektīviem!

Īpašu pārsteigumu mūsu dejotājiem un dziedātājiem ir sagādājis uzņēmuma “Zemnieku cienasts” īpašnieks Modris Jansons. Viņi par labi paveikto darbu jau šonedēļ ceturtdien- 23.maijā dosies uz bērnu atrakciju laukumu, lai tur pavadītu aizrautīgu un jautru pēcpusdienu.

Lai arī nākošajā 2019./20.mācību gadā Staļģenes vidusskolas dejotājiem un dziedātājiem tikpat dzirkstošs dejot un dziedātprieks!

 

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā