Karjeras diena ZAĻENIEKOS

Ceturtdien,17.oktobrī Staļģenes vidusskolas 8. un 9. klašu skolēni devās uz Zaļeniekiem, lai piedalītos ikgadējā Karjeras dienā.

                1.daļā bija noorganizēta ļoti interesanta tikšanās ar slavenās grupas DAGAMBA mūziķiem, kuri interesantā veidā iepazīstināja skolēnus ar savu karjeras izaugsmes ceļu. Mūziķi vadīja arī savdabīgu grupu darbu, prezentēja grupu veikumu. Neiztrūka arī populārās grupas mūziķu uzstāšanās, kas izpelnījās lielas ovācijas. Un, protams, arī koppbilde skolēniem ar mūziķiem.

                2. daļā tika dota iespēja iepazīties ar izglītības iespējām dažādās darbnīcās, ko piedāvāja sekojošas skolas: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Ekonomikas augstskola, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, PIKC Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Amatu vidusskola, Ogres tehnikums, NBS Rekrutēšanas un atlases centrs, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola. Iestāžu stendos bija iespēja līdzdarboties: pirmās iemaņas restaurācijā, konditorejas izstrādājumu veidošanā, fiziskās sagatavotības pārbaudē, ekonomikas terminoloģijā, 3D printera darbības vērošanā, dažādu atjautības un veiklības uzdevumu veikšanā.

Pasākums bija dinamisks, interesants, skolēniem bija iespēja līdzdarboties, iegūt dažādas balvas.

                                                                                               9.klases  audzinātāja Gita Ziemele