Karjeras nedēļa

14.-18.oktobrī norit Karjeras nedēļa, kad skolēniem tiek piedāvāti dažādi pasākumi, lai rosinātu domāt par darba iespējām.

Astoto un devīto klašu skolēni  17.10.devās uz Zaļenieku  KAV, bet jaunāko klašu skolēni, domājot   par nākotni, zīmēja profesijas, kuru šodien pat vēl nav profesiju katalogā. Paldies 3.,4.un 6.klases skolēniem  par radošumu! Iespējams, piedzīvosim ikdienu, kad meklēsim  plazmas jostas operatora, kaķu valodas tulka, varavīkšņu būrēja, teleportācijas regulētāja ,medicīnisko konfekšu aparāta operatora un citu nedzirdētu profesionāļu palīdzību.

Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, arpusklases darba organizatore Silvija Saleniece