Kartiņu konkursa noslēgums

Paldies visiem tiem 32 skolēniem, kuru darbiņi-apsveikumu  kartiņas- kādu iepriecinās Ziemassvētkos! Par gaumīgākajām un rūpīgāk veidotajām žūrija izvēlējās Alises Ērstiķes (9.kl.), Alises Kristālas (8.kl.) un Eduarda Valdmaņa (3.kl.) darbiņus .

Par simpātiju balvu gan šogad sprieda tikai 1.-4.klašu skolēni, paldies viņiem par aktivitāti balsošanā!  Balsotājiem šogad vairāk patikušas Rasas Šmidres  (4.kl.),  Džesikas  Golubevas (1.kl.), Anastasijas Skvorcevičas (3.kl.) un  Daniela Grosa  (6.kl.) veidotie  apsveikumi, bet uzvarētājs  šogad ir Alens Agarelovs  (3.kl.). Pateicība vizuālās mākslas pulciņa skolotājai Ilzei Šucai par atbalstu konkursā!

Gaišus un sirsnīgus mums visiem Ziemassvētkus!

                                                                            Ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece