Mācību ekskursija uz Rīgu.

Izglītojošā ekskursijā, kura notika šī gada 18.septembrī piedalījās 3. un 4.klases skolēni.

Pirmo apmeklējām Eiropas Savienības māju.

Eiropas Savienības māja Rīgā vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par Eiropas Savienības jautājumiem Latvijā. Skolēniem caur radošām spēlēm bija iespēja iepazīties ar Eiropas Savienības darbību. Mākslas istabā apskatījām  mākslinieka Vitolda Kucina izstādi “Lamanša kods”.

Tālāk devāmies uz LNVM- Latvijas Nacionālo Vēstures muzeju, lai piedalītos muzejpedagoģiskā programmā “Senā skola”. Skolēni uzzināja, kā mācījās zemnieku bērni 19.gadsimta beigās– 20. gadsimta sākumā, iepazina dažādus priekšmetus, kas raksturo skolu pirms 100 un vairāk gadiem.

Mācību ekskursija ir labs veids, kā dažādot mācību procesu.

3.klases audzinātāja Ingrīda Konoreva

 4.klases audzinātāja Vita Klausa.