Pirtsziņu mācību gada noslēgums!

Šo pirmdien Jūrkalnē notika pirtsziņu grupas 2019./2020. mācību gada noslēgums ar filmēšanos TV NET raidījumā. 

Mazajiem pirtsziņiem bija pārbaudījums pirts slotiņu siešanā, kā arī simbolisks eksāmens pirts pēriens žurnālistei visiem kopā. Pēc kura baudīja atsvaidzinošo jūras peldi. Mielojāmies ar turpat uz ugunskura vārītu zupu un ugunskurā ceptiem kartupeļiem ar biezpienu un ķiplociņiem. Noslēgumā svinīgi tika pasniegtas pirtsziņu apliecības un baudīta ķūka. Visu izsaka smaids bērnu sejās, tie bija apmierināti un ar nepacietību gaidīs nākamo mācību gadu, kad varēs gūt jaunas zināšanas pirts gudrībās. Paldies lielu sakām Aijai un Igoram Stepanoviem, par šo iespēju iegūt pirts zinības un izzināt latvju tradīcijas, par superīgo pasākumu un mīļo sagaidīšanu. Kā arī lielu paldies sakām viesu nama "Ozoliņi" Labragā saimniekiem.

 

Edīte Čakša, sporta un veselības skolotāja