“Sporto visa klase”- lieliskais Rimi izaicinājums

5.klases skolēni un audzinātāja Vita ar prieku var paziņot, ka allaž ir aizraujoši iemācīties ko jaunu, uzturot veselīgu dzīvesveidu!

Ņemot vērā faktu, ka mācības mūsu skolā visiem notiek attālināti, bija satraucoši doties vecāku uzraudzītā 2 km pastaigā, ik pa 100 m atbildot uz āķīgiem jautājumiem par veselīgu uzturu.

Arī šoreiz mūs iedvesmoja izzinošs video materiāls, kurā Rimi eksperte – uztura speciāliste Olga Ļubina un grupas “Bermudu Divstūris”  puiši – Bicepss un Tricepss, izskaidroja sabalansēta uztura pamatprincipus un to nozīmīgumu.

Šajā video bija atrodamas atbildes uz daudziem jautājumiem un uzdevumiem, kas pēc tam bija aktuāli Rimi izaicinājuma spēlē, piem.:

Cik kcal ir vienā vārītā olā?

Kas atrodas uztura piramīdas virsotnē?

Izveidojiet sabalansētu porciju no dotajiem produktiem!

29.martā noslēdzās 2.spēles posms, kaut vēl nezinām savu sniegumu, esam gandarīti par iespēju piedalīties Rimi izaicinājumā, tādējādi pilnveidojot savas prasmes, kas neapšaubāmi mūs veido par arvien atbildīgākām personībām.

Arī jūs esat aicināti pievērsties sportiskajām aktivitātēm un savas veselīgās ēdienkartes plānošanai!

Video varat noskatīties šeit: www.ej.uz/rimi_uzturs

Spēles pamācība: www.ej.uz/rimi_pamaciba

2.04.2021.