Staļģenes vidusskolas koris

Pateicoties Salgales mūzikas un mākslas skolas direktorei un Staļģenes vidusskolas mūzikas skolotājai Andai Silgailei, mūsu skolā arī 2021./22.m.g. braši skan koristu balsis.

1.-3.klašu kora 21 dalībnieks piedalījās 2022.gada 18.maijā Vilcē koru sadziedāšanās pasākumā, kur uzrādīja lielisku sniegumu. Tikpat skanīgi mazie dziedātāji uzstājās skolas Karoga svētkos 2022.gada 31.maijā, par ko saņēma no kora vadītājas diplomus. Paldies: Evelīnai Biseniecei, Aleksandrai Metlovai, Justīnei Siliņai, Jurijam Šakunam, Ralfam Zumanim, Arvim Atālam, Džesikai Golubevai, Haraldam Greieram, Adelei Kašmarai, Artūram Lielauzam, Alissai Liepai, Anastasijai Rudēvicai- Šteinebergai, Klāvam Saulājam, Anetei Dzirkalei, Patrīcijai Gajevskai, Alisei Grāvelei, Maratam Karlsonam, Rihardam Kellertam, Elizabetei Metlovai, Raitim Vēdzelei, Annai Vilmanei.

Īpašs paldies trim Staļģenes vidusskolas skolniecēm, kuras savā brīvajā laikā atrod iespēju dziedāt lielajā Jelgavas novada korī “Asni”: Martai Keitai Badunai, Emīlijai Polei, Ketijai Kerstīnai Godainei.

Lai skanīgs 2022./23.m.g.!

 

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā