Stipendija par godu Latvijas simtgadei

Latvijas valsts simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju īsteno līdz šim nozīmīgāko projektu “Simtgades loterija”, kurš atbalsta Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus. Par izciliem sasniegumiem 2018./2019.mācību gadā šo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma arī Staļģenes vidusskolas absolvents Vladimirs Kaļmuks.

Šajā mācību gadā Staļģenes vidusskolu absolvēja 11 skolēni, uzrādot labus vērtējumus centralizētajos eksāmenos:

Latviešu valodā 34% (augstākais vērtējums 64%, zemākais 12%);

Angļu valodā 49% (augstākais vērtējums 73%, zemākais 15%);

Krievu valodā 67% (augstākais vērtējums 87%, zemākais 44%);

Latvijas un pasaules vēsturē 33% (augstākais vērtējums 70%, zemākais 21%);

Matemātikā 10% (augstākais vērtējums 17%, zemākais 6%).

Skolotāju kolektīvs saņem uzmundrinājumu, redzot, ar kādu prieku un centību skolēni mācās un kā aug viņu zināšanas, tādēļ arī turpmāk ceram uz labiem un izciliem panākumiem. Vēl arvien var pieteikties mācībām Staļģenes vidusskolas tālmācības programmā elektroniski skolas mājas lapā www.stalgenesskola vai atbraucot uz skolu pēc adreses Skolas ielā 2, Staļģenē, Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā.

Staļģenes vidusskolas direktors Aivars Naglis