Zemgales novada skolēnu sporta spēļu sacensības “Orientēšanās”!

14.septembrī mūsu skolas labākie orientieristi piedalījās Zemgales novada skolēnu sporta spēlēs.

Paši mazākie D grupas zēni izcīnīja gogalgotās vietas Gustavs Zvejnieks 2.vietu un Andris Čapļa 3.vietu. Meitenes D grupā Rasa Šmidre 4.vietu un Letīcija Stranga 5.vietu. C grupā zēni 6.vieta Artūrs Bukovskis un 7.vieta Vestards Stranga. Meitenes C grupa 6 vieta keitai Stepanovičai. B grupā zēniem 4.vieta Marekam Vaičukam un 10.vieta Robertam Celmiņam. Meitenēm B grupā Sindijai Mancevičai 6.vieta un Janai Apaļajai 7.vieta. A grupā Alisei Kristālai 5.vieta. Kopvērtējumā D grupa 2.vieta, C grupa 3.vieta, B un A grupā 4.vieta. Liels paldies skolēniem par startu pirmajās šīmācību gada gada sacensībās.

Edīte Čakša, sporta skolotāja