Ziemassvētku apsveikumu kartiņas

Aiz loga šogad tik daudz pelēkās krāsas! Ziemassvētku noskaņu uzburt līdzēja jau tradicionālā Ziemassvētku apsveikuma kartiņu zīmēšana. Iesniegtos darbiņus vērtēja skolotāju žūrija un simpātiju balvas īpašnieku noteica paši skolēni, aktīvi balsojot.

   Rūpīgāko un gaumīgāko kartiņu autores šogad ir Alise Ērstiķe (1.vieta), Keita Bragina (2.vieta) un Jana Apaļā (3.vieta). Meitenes Ziemassvētku pasākumā saņēma dāvanu -grāmatu un pateicību. Skolēni lēma, ka simpātiju balva tiek Keitai Braginai.

   Apsveicam visus konkursa dalībniekus! Paldies vecākiem, kuri iesaistījās! Lai mīļuma un sirsnības pilni Ziemassvētki jūsu ģimenēs! Apsveikumi jau ir ceļā pie LV prezidenta, Ministru prezidenta, Izglītības ministres, novada un vietējās pašvaldības  un sadarbības partneriem.

 

                                                                    Silvija Saleniece, Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, ārpusklases darba organizatore