Koncertlekcija „Tembru projekcijas”

Piektdien,17.maijā, projekta ‘’Skolas soma“ ietvaros skolā viesojās flautiste Maija Kļaviņa un producente Māra Siliņa ar koncertlekciju ‘’Tembru projekcijas”.

Pasākums bija saistošs visiem klātesošajiem 1.-8.klases skolēniem, jo flautas skaņas papildināja lielu klāstu vizuālo materiālu. Māksliniece līdzi bija atvedusi 7 dažādas flautas un demonstrēja to iespējas. Pikolo flauta lieliski atdarināja putnu balsis ,flautas skaņas pavadīja vilcienu kalnos,  izstāstīja animācijas filmas stāstu un sengrieķu  mītu par Pāna nelaimīgo mīlestību pret Sīringu. Mākslinieces iepazīstināja ar flautas vēsturi, veiksmīgi papildinot stāstījumu ar fotogrāfijām un attiecīgā laikmeta gleznām.

Tā bija vērtīga un emocionāla mūzikas stunda.

Klašu audzinātāju MK vadītāja  S.Saleniece