Ministru kabinets

Šā gada 18. oktobrī 9. klases un 8.b klases skolēni devās uz Ministru kabinetu, kurš atrodas Rīgā. Ieejot iekšā, mūs sagaidīja gids, kurš pastāstīja par Ministru kabineta vēsturi, un tad devāmies uz otro stāvu, kur atradās pats Ministru kabinets.

Ienākot iekšā, izlasījām iegravētos bijušā Ministru prezidenta Kārļa Ulmaņa vārdus: „Viens likums, viena taisnība visiem.” Bija interesanti apstaigāt un apskatīt ministru sēdvietas. Pretim Ministru kabineta Zaļajai zālei  atradās dāvanu skapis, kur bija redzamas citu valstu valdības dāvanas. Tālāk devāmies uz trešo stāvu, kur atradās izstāde un Ministru prezidentu zāle. Ministru prezidenta zālē mums pastāstīja, kā notiek dažādas sēdes.

Pēc iepazīšanās ar Ministru kabinetu devāmies uz Kongresu namu, lai noklausītos koncertu “Dzeja un mūzika toreiz un tagad”. Lūk, daži mūsu iespaidi pēc koncerta:

• Ļoti patika, kā dziedāja Daumants Kalniņš un Beāte Zviedre (Megija)
  • Aizkustinošs koncerts (Sergejs)
  • Koncerts ļoti patika, tas bija jautrs, atraktīvs, interesants. Es labprāt aizbrauktu uz vēl kādu līdzīgu pasākumu. (Evelīna)
  • Koncerts bija interesants, jo nebiju dzirdējis, kā dzejoļus apvieno ar mūziku. (Roberts)
  • Ļoti patika, ka koncerta vadītāji iesaistīja publiku priekšnesumā. (Meldra)

9.klases skolniece Megija Griķe