Patriotiska dziesmu un dzejas programma „Ir vērts”

2021. gada 17. novembrī  skolēniem bija iespēja noskatīties koncertprogrammas „Ir vērts” ierakstu, kas bija kā ieskaņas koncerts valsts svētku sagaidīšanai.

Latviešu autoru dzeja un dziesmas, veltītas Tēvzemes mīlestībai.  Piedalījās aktrise Anita Grūbe, dziedātāja Inguna Kalniņa, komponists Māris Lasmanis. Skanēja latviešu dzejnieku skaistākā dzeja par Latviju, Ulda Stabulnieka, Raimonda Paula un  Māra Lasmaņa dziesmas.

“Dziedātājas balss skanēja kā galvenās operas balss, un arī pianists spēlēja ļoti gludi, tas viss kopā radīja brīnišķīgu koncertu kas deva man noskaņu svinēt mūsu Latvijas svētkus.”

“Man koncerts likās labs. Mūzika un dziesmas bija labas un brīnumainā kārtā es daļēji spēju saprast dzeju. Man gan nepatika tas, ka komponists sēdēja ar muguru pret kameru.”

“Koncerts bija interesants un graciozs, bet man nepatika tas kad visu laiku dziedāja viens cilvēks, bet bija forši skatīties un klausīties!”

“Koncerts bija interesants, tas bija skaists un uzmundrinošs. Man parasti ne pārāk patīk operveida dziesmas, tomēr šīs man patika. Bija jauki un iedvesmojoši.”

“Bija interesanti, bet citos brīžos bija grūti saprast, kas tiek sacīts. Tas nedaudz sabojāja pieredzi. Ļoti jauki viss tika nodziedāts.”

“Pietrūka informācijas par dziesmu un dzejoļu autoriem, jo es gribēju atrast dzirdētās dziesmas. Koncerts bija par garu, bet dziesmas bija labas.”

                                                         S.Saleniece, ārpusklases darba organizatore