LĪDZ SKOLAS 102 GADU JUBILEJAI

Skolas salidojums

2023.gada 1.jūlijā Staļģenes skolas salidojums!

Trešās klases izrāde

Lielu, lielu paldies 3.klasei un audzinātājai Ingrīdai Konorevai izsaka 1.b klases skolēni par iespēju noskatīties izrādi. Tajā stāstīts par draudzību, saticību.

Burtu un ciparu svētki 2023

2023.gada 31.janvārī pirmsskolas zālē pulcējās 2.,3.klašu skolēni ar audzinātājām Vairu Cigelnieci un Ingrīdu Konorevu, 1.a un 1.b klašu skolēni ar audzinātājām Santu Šucu un Leldi Jēkabsoni, 1.a un 1.b klašu skolēnu vecāki, pirmsskolas skolotājas Anita Raubena, Inga Duplinska, sporta skolotāja Edīte Čakša, mūzikas skolotāja Anda Silgaile, medicīnas darbiniece Līga Nikolajeva, skolas direktors Aivars Naglis.

Ziedojumi pūcei

Ir pienācis laiks Staļģenes skolas simbolu – kokā grebtu pūci – atdzīvināt no jauna. To paveikt apņēmies akmeņkalis Ivars Feldbergs, jauno pūci veidojot no granīta.

Barikāžu dienu atceres pasākums

Šogad, domājot par brīvību un neatkarību, saistot mūsu valsts neseno pagātni ar šodienas notikumiem Ukrainā, visi skolas skolēni, arī pirmsskolas audzēkņi, skolotāji un darbinieki iesaistījās lietderīgā pasākumā.

Ziemassvētku pasākumi 2022

2022.gada 22.decembrī Staļģenes vidusskolā notika Ziemassvētkiem veltītie pasākumi.