LĪDZ SKOLAS 102 GADU JUBILEJAI

No sēklas līdz dižkokam

Ja mežs ir patālu un bieži to neapmeklējam, tad ir reizes, kad mežs brauc ciemos pie mums- uz Staļģenes pamatskolas pirmsskolas grupām.

Karjeras izglītības aktualitātes

No 23.līdz 25.februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās ikgadējā izglītības iespēju izstāde SKOLA 2024. Piektdien izstādi apmeklēja arī Staļģenes pamatskolas 8. un 9.klašu skolēni.

Mācību materiāli

“Bitīšu” grupas bērni cītīgi gūst zināšanas un prasmes, lai septembrī veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas. Tādēļ ar dažādu metožu un metodisko materiālu palīdzību apgūst gan lasītprasmi, gan matemātiskos priekštatus un zināšanas.

Lekcija par labu uzvedību

Liels paldies klašu audzinātāju MK vadītājai skolotājai Silvijai Saleniecei par skolotājas Māras Ozolas lekcijas organizēšanu Staļģenes pamatskolā. Tēma ļoti aktuāla- pieklājīga uzvedība, īpaši uzsverot lamu vārdu lietošanas problēmas.

Karjeras izglītības aktualitātes februārī

31.janvārī Staļģenes pamatskolas 9.klases skolēni devās ekskursijā uz Jelgavas Tehnikumu, lai iepazītos ar piedāvātajām izglītības programmām un apgūstamajām profesijām.

Dienas, mēneši – kopā gads

“Bitīšu” grupas bērniem temata “Dienas, mēneši – kopā gads” noslēgumā savas gūtās zināšanas bija iespēja demonstrēt viktorīnā.