Līdz skolas salidojumam

9.KLASES IZLAIDUMS

STAĻĢENES PAMATSKOLAS   9.KLASES IZLAIDUMS        15.06.2024  plkst.13.0        SPORTA HALLĒ

Karoga svētkiem- 25 gadi! (turpinājums)

Piektā nominācija- IZCILĀKIE SPORTISTI. Viņiem diplomus un balvas pasniedza sporta skolotāja Edīte Čakša. Liels paldies par sagādātajām balvām Jelgavas novada deputātam Andrim Ozoliņam!

Karoga svētkiem- 25 gadi!

Staļģenes pamatskolā pēdējā skolas diena, 2024.gada 31.maijs bija svētku diena- Karoga svētki. Tajā jau 25.gadu tika sveikti skolēni, viņus sagatavojušie skolotāji un vecāki vairākās nominācijās.  Šogad tika sveikti 142 skolēni un 22 viņus sagatavojušie skolotāji, kā arī- vecāki. Īpaši liels prieks, ka kopā ar mums šajā dienā bija skolas karoga dāvinātājs un svētku dibinātājs, Staļģenes skolas absolvents Jānis Vīgants.

Elejas svētki 2024

2024.gada 18.maijā Elejas muižas parkā notika Jelgavas novada skolēnu interešu izglītības mācību gada noslēguma pasākums. Tajā piedalījās Staļģenes pamatskolas 1.-5.klašu koris un Jelgavas novada kopkora “Asni” pārstāvji no Staļģenes pamatskolas.

Keramikas pulciņa PAVASARA darbi!

Mācību gada noslēgumā keramikas pulciņš lepojās ar ļoti plašu, krāsainu un izdomas bagātu izstādi. Liels paldies skolotājai Karīnai Niedrai par ieguldījumu jauno mākslinieku attīstībā!

Interaktīva nodarbība “Nospēlē muzeju!”

3. un 5.klašu skolēni 28.05.2024. apmeklēja Rīgas Biržu. Nodarbība   integrēja vēsturi, dabaszinības ,vizuālo mākslu. Apmeklējām mākslas darbu izstādi, Āzijas un Ēģiptes zāles. Apskatījām porcelāna un sudrablietas.