Pēdējais zvans 2024

2024.gada 17.maijā Staļģenes pamatskolā izskanēja pēdējais zvans 23 devītklasniekiem. Par tā organizēšanu bija parūpējusies 8.klase un tās audzinātāja Vita Klausa. Šogad tēma bija “Pasaulē pelnošākās profesijas”, lai dotu ierosmi profesijas izvēlei nākamajiem absolventiem.

Saulaini sveicieni māmiņām un vecmāmiņām Mātes dienā!

Tu mīļā, mīļā māmiņa,
Par visu vairāk mīlu tevi -
Man balta dzīves taciņa:
Tu savu sirsniņu man devi. J. Rainis

Baltā galdauta svētki

3.maijā klājām baltu galdautu un svinējām - brīvību un kopā būšanu! Katra klase kopā ar audzinātājām izgājām 7 darbnīcas, kurās tinām saulītes, lai uzplaukst Gaismas koks, kopā ar folkloras kopu “Liepāre” dziedājām spēka dziesmu un iemācījāmies rotaļu, veidojām katrs Auseklīti un domājām par savu atbildību savā Latvijā.

Brīvība, tradīcijas, kopā būšana

SVINAM BALTĀ GALDAUTA SVĒTKUS!                    Sākums 3. maijā .8:30

Dabaszinību nodarbība Tērvetē!

2024.gada 15.aprīlī 2.b klase devās pavasara ekskursijā uz Tērvetes dabas parku. Paldies Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu, šoferītim Andrim Agarelovam par vešanu un kārtības nodrošināšanu autobusā, 2.b klases skolēna Linarda Savicka mammai par palīdzību ekskursijas laikā, kā arī liels, liels paldies visiem 2.b klases skolēnu vecākiem par šo lielisko iespēju un ieejas biļešu nodrošināšanu bērniem.

2.b aicina lasīt!

Projekta “Sporto visa klase” Staļģenes pamatskolas 2.b klases 2024.gada labais darbs ir- popularizēt lasītprasmi pirmsskolas 5-gadīgo bērnu grupā.

Grāmatu lasīšana

Grāmatu lasīšana ir būtiska lasītprasmes veicināšanā. Tā attīsta radošumu, iztēli , kā arī uzlabo valodas prasmes- bagātina cilvēka spēju izteikties. Lai veicinātu interesi par grāmatu lasīšanu, Eiropas Rakstnieku dienas ietvaros, 2.a,4.,5.,7.klases, latviešu valodas stundās, apmeklēja Staļģenes pagasta bibliotēku.

Sumina labākos māksliniekus

2024.gada 28.martā svinīgā pasākumā tika sumināti Jelgavas novada labākie jaunie mākslinieki un viņus sagatavojušie skolotāji. Ar lepnumu varam atzīmēt, ka Staļģenes pamatskolu pārstāvēja 8 skolēni un 2 skolotāji.

Nodarbības “Restauratoru namā”

2024.gada martā Staļģenes pamatskolas 7. un 8.klases devās uz Zaļeniekiem, “Restauratoru namu”, lai strādātu 3D dizaina darbnīcā un nodarbotos ar 3D modelēšanu un printēšanu.

Koru skate 2024

2024.gada 22.martā Staļģenes pamatskolas skolēnu koris piedalījās Jelgavas novada koru skatē. Mūsu kolektīva uzstāšanās tika novērtēta ar atzinību.

Keramikas pulciņa darbi martā

Pirms pavasara brīvlaika Staļģenes pamatskolas priekštelpā izstādē keramikas pulciņa dalībnieki lepojās ar krāsainiem un daudzveidīgiem darbiem, kas priecēja visus skolas apmeklētājus.

No sēklas līdz dižkokam

Šī gada 21.02. 1.b klases skolēni ar klases skolotāju piedalījās izzinošā nodarbībā,ko vadīja rūķi no Tērvetes dabas parka, "No sēklas līdz dižkokam".

Karjeras izglītības aktualitātes

No 23.līdz 25.februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās ikgadējā izglītības iespēju izstāde SKOLA 2024. Piektdien izstādi apmeklēja arī Staļģenes pamatskolas 8. un 9.klašu skolēni.

Lekcija par labu uzvedību

Liels paldies klašu audzinātāju MK vadītājai skolotājai Silvijai Saleniecei par skolotājas Māras Ozolas lekcijas organizēšanu Staļģenes pamatskolā. Tēma ļoti aktuāla- pieklājīga uzvedība, īpaši uzsverot lamu vārdu lietošanas problēmas.

Karjeras izglītības aktualitātes februārī

31.janvārī Staļģenes pamatskolas 9.klases skolēni devās ekskursijā uz Jelgavas Tehnikumu, lai iepazītos ar piedāvātajām izglītības programmām un apgūstamajām profesijām.

Atgādināt, lai neaizmirstu

Šogad aprit 33 gadi kopš 1991.gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību.

Klašu egles

Ziemassvētkus gaidot, klasēs tapa brīnišķīgas eglītes svētku noskaņai. Pēc skolēnu pašpārvaldes ierosinājuma tām bija jābūt no dabā atrodamiem vai otrreiz pārstrādājamiem materiāliem.

Keramikas pulciņa darbi 1.sem.

2023./24.m.g. 1.semestrī keramikas pulciņa dalībnieki skolotājas Karīnas Niedras vadībā ir aktīvi strādājuši. Tāpēc 2023.gada nogalē skolas 1.stāvā bija apskatāma ļoti krāsaina un tematiski daudzveidīga izstāde.