2024. gada 16. aprīlis        Mintauts, Alfs, Bernadeta   Dzimšanas dienas svin: AIVARS JUSTS, KRISTIANS LIEPA

2.b aicina lasīt!

Projekta “Sporto visa klase” Staļģenes pamatskolas 2.b klases 2024.gada labais darbs ir- popularizēt lasītprasmi pirmsskolas 5-gadīgo bērnu grupā.

Liels paldies bērnu vecākiem par atbalstu patstāvīgās lasītprasmes veicināšanā! Varam lepoties, ka katrs 2.b klases skolnieks var pastāstīt par grāmatu un atbildēt uz jautājumiem par to. Un šonedēļ šīs iemaņas noderēja veicot projekta "Sporto visa klase" labo darbu.

Otrdien, 26.martā- devāmies ciemos pie pirmsskolas Rūķu grupas, lai pastāstītu- kāpēc lasīt ir labi. Katrs 2.b klases skolnieks pastāstīja- kāpēc viņaprāt lasīt ir labi (var uzzināt daudz jaunu faktu, iepazīt daudz jaunu vārdu, iemācīties labāk lasīt un rakstīt u.c.), pēc tam iepazīstināja 5-gadīgo grupas bērnus ar sevi un savu izlasīto grāmatu. Trīs drosmīgie zēni Niks Dauburs, Jānis Saulājs, Linards Savickis lasīja patstāvīgi izvēlēto fragmentu no grāmatas.

Liels paldies Rūķīšu grupas bērniem, audzinātājām, skolotāju palīdzēm par sirsnīgo uzņemšanu!

 

Lelde Jēkabsone, 2.b klases audzinātāja