9.klases izlaidums 2022

2022.gada 15.jūnijā Staļģenes vidusskolā atkal notika 9.klases izlaidums- par prieku skolēniem, vecākiem un skolotājiem, īpaši 9.klases audzinātājai Edītei Čakšai- beidzot klātienē, bez maskām, bez 2 metru distances ievērošanas un telpās- svinīgi rotātā sporta zālē.

Svinīgi apliecības par pamatizglītību saņēma 17 devītklasnieki: Sonora Lība Akone, Jana Apaļā, Enija Beķere, Keitija Beķere, Marija Budrika, Pauls Djomkins, Kristiāna Daniēla Godaine, Kārlis Grīnvalds, Aivars Justs, Igors Kapitonovs, Ņikita Kovaļevskis, Alise Kristāla, Diāna Semjonova, Entonijs Stepanovičs, Dāvis Šmits, Mareks Vaičuks, Sanita Viktorova.

Divi skolēni saņēma īpašus apbalvojumus. No Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces balvu par izcilām sekmēm mācībās un aktīvu sabiedrisko darbu saņēma Jana Apaļā. Staļģenes mazpulka vadītāja Anda Skrupska Janai Apaļai pasniedza goda nominācijas balvu “Augsim Latvijai!”- sudraba karotīti par ilglaicīgu darbošanos Latvijas Mazpulkos. No Aiņa Dzalba ģimenes ārsta prakses balvu par izcilām zināšanām dabaszinātņu mācību priekšmetos saņēma Alise Kristāla.

Lai veicas visiem absolventiem viņu turpmākajās mācību gaitās!

Lelde Jēkabsone, Staļģenes vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā