Astotie AB parkā.

Kā jau visiem zināms, "Avārijas brigāde" ir iecienīts izklaides parks ne tikai bērnu, bet arī jauniešu un pieaugušo vidū, tāpēc astotās klases skolēni gandrīz pilnā sastāvā 28.septembrī devās jautroties visās pēc auguma un svara atbilstošajās 24 atrakcijās.

Klases ekskursijas tiek organizētas gida pavadībā, kas atslēdz, ielaiž, uzrauga, iesaka un pavada visu savu ekskursantu grupu jau iepriekš norunātajā rezervācijas laika posmā.

Sākām ar aizraujošo un dinamisko mētāšanos 360 grādos, tātad kājām gaisā; visiem tas nav pa spēkam un neizsauc sajūsmu, tāpēc tie stāv malā, baidās, apbrīno un filmē.  

Lai izbaudītu līdzsvaru starp trakulīgi pārgalvīgo un mierpilno, izvēlējāmies sev piemērota izmēra zirdziņu un devāmies jautrā izbraucienā pasaku valstībā, atceroties agro bērnību.

Virtuālās realitātes atrakcijā izbaudījām braucienus pa Marsa virsmu un/ vai ekstrēmu braucienu ar lidojošajiem motocikliem Manhetenā.

Kameru šļūkšanas trase, brauciens autodromā, nesāpīgie un drošie šāvieni lāzertagā, virvju trase, brontozauri, tiranozauri, nobraucieni pa virvi, satikšanās ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku, fotografēšanās pie auto- strūklakas un Robota, došanās galvu reibinošā braucienā ar iecienīto ķēžu karuseli vai nesteidzīgais, bet azartiskais mini golfs, meža vilcieniņš, velokartu 400 metrus garā trase, starptautiski pazīstamās leļļu mākslinieces Vladlenas leļļu ekspozīcija, batuti, tramplīni- tas viss mūs iepriecināja un arī nogurdināja, tāpēc, ar gardu muti notiesājot pusdienas, devāmies mājupceļā.

Līdz šim nebija nācies redzēt tik priecīgus savus audzināmos, kuri laimīgi noguruši rāmi atpūtās un sarunājās, ka šī esot līdz šim labākā ekskursija. 

 

8.kl. audzinātāja Vita Klausa