Baltā galdauta svētki

    3.maijā klājām baltu galdautu un svinējām - brīvību un kopā būšanu! Katra klase kopā ar audzinātājām izgājām 7 darbnīcas, kurās tinām saulītes, lai uzplaukst Gaismas koks, kopā ar folkloras kopu “Liepāre” dziedājām spēka dziesmu un iemācījāmies rotaļu, veidojām katrs Auseklīti un domājām par savu atbildību savā Latvijā. 

Pirms darbnīcām  mēģinājām radīt svētku sajūtu ikvienam, kurš šķērsos tiltu pār Lielupi Staļģenē, piestiprinot karodziņus pie tilta margām. Mums izdevās! Kopā ar EUROPE DIRECT Jelgavas nodaļas vadītāju Tabitu Šķerbergu gatavojāmies Eiropas eksāmenam.

Prieks par paveikto, īpaši devītklasnieku –Vestarda Strangas, Emīla Kronīša, Dmitrija Antoņenko, Ineses Nikolajevas, Keitas Stepanovičas, Emīlijas Poles, Evelīnas Rozes, Daniela Grosa, Kristiāna Lūša, Emīla Atāla darbošanos, vadot darbnīcas! Paldies visiem, kuri plānoja un darbojās, lai svētki izdotos!

 

                                                      Ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece