Burtu un ciparu svētki 2023

2023.gada 31.janvārī pirmsskolas zālē pulcējās 2.,3.klašu skolēni ar audzinātājām Vairu Cigelnieci un Ingrīdu Konorevu, 1.a un 1.b klašu skolēni ar audzinātājām Santu Šucu un Leldi Jēkabsoni, 1.a un 1.b klašu skolēnu vecāki, pirmsskolas skolotājas Anita Raubena, Inga Duplinska, sporta skolotāja Edīte Čakša, mūzikas skolotāja Anda Silgaile, medicīnas darbiniece Līga Nikolajeva, skolas direktors Aivars Naglis.

Šajā dienā tika svinēti “Burtu un ciparu svētki”. Pirmklasnieki tiem bija nopietni gatavojušies- izskanēja gan dziesmas, gan dzejoļi. Arī klātesošie tika iesaistīti kopīgajā dziedāšanā. Pasākuma noslēgumā katrs gaviļnieks saņēma no skolas direktora Aivara Nagļa “Burtu un ciparu vadītāja apliecību”, jo ir apguvis visus burtus un ciparus, var droši tos vadīt visos mācību priekšmetos, gūstot jaunas zināšanas. Vēl dāvanā tika divas lielas spēles- “Riču raču” un “Cirks”.

Liels paldies par apsveikumiem un dāvanām visiem ciemiņiem- 2. un 3.klases skolēniem un audzinātājām, pirmsskolas skolotājām. Liels paldies par lielisko pirmsklasnieku sagatavošanu muzikālajiem priekšnesumiem mūzikas skolotājai Andai Silgailei.

 

Lelde Jēkabsone, 1.b klases audzinātāja