Dabaszinību nodarbība Tērvetē!

2024.gada 15.aprīlī 2.b klase devās pavasara ekskursijā uz Tērvetes dabas parku. Paldies Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu, šoferītim Andrim Agarelovam par vešanu un kārtības nodrošināšanu autobusā, 2.b klases skolēna Linarda Savicka mammai par palīdzību ekskursijas laikā, kā arī liels, liels paldies visiem 2.b klases skolēnu vecākiem par šo lielisko iespēju un ieejas biļešu nodrošināšanu bērniem.

Iespējams, mēs bijām pirmā apmeklētāju grupa 2024.gada pavasarī Tērvetes dabas parkā. Vismaz šajā dienā nevienu citu grupu nesastapām. Mūs sagaidīja divas skolotājas- gides, kuras lieliski un aizraujoši novadīja dabaszinību nodarbību par Latvijas dzīvniekiem, putniem un kokiem, noslēgumā arī pārbaudot gūtās zināšanas ar praktiskiem uzdevumiem. Pēc tam vilcieniņš aizvizināja uz jauno rūķu pilsētiņu. No turienes devāmies tālāk uz rūķu sētu ar rotaļu laukumu. Tad uz veco rūķu pilsētiņu un vēl vienu nelielu rotaļu laukumu. Diena bija vēsa bet saulaina, visiem bija jauks noskaņojums. Dabaszinību nodarbībā gūtās zināšanas noderēs arī turpmākajās klasēs, apgūstot šo mācību priekšmetu.

 

Lelde Jēkabsone, 2.b klases audzinātāja