Halovīna atzīmēšana

Pirms vairākiem gadiem skolēnu pašpārvalde skolā ieviesa jaunu tradīciju- Halovīna atzīmēšanu. Šī tradīcija skolēnu vidū iemantoja lielu popularitāti, tādēļ šogad, 1.novembrī, Staļģenes vidusskolā tika atzīmēts Halovīns.

1. novembrī skolēni tika aicināti skolā ierasties Halovīna tērpos un maskās. Skolēniem bija iespēja fotografēties pie skolēnu pašpārvaldes izveidotās foto sienas. Šogad jaunums bija Halovīna kartiņu konkurss. Skolēni tika aicināti izveidot kartiņas ar Halovīna tematiku. Lai visu padarītu nedaudz sarežģītāku un interesantāku, konkursa dalībniekiem kartiņās bija jāieraksta savas Halovīna atzīmēšanas tradīcijas. Kopumā konkursā piedalījās 17 skolēni. 1. novembrī ikvienam bija iespēja balsot par kartiņu, kura visvairāk patika. Dienas beigās balsis tika saskaitītas, un 9. novembrī tika paziņoti un apsveikti uzvarētāji. Skolēnu simpātiju balvu ieguva Džūlija Sparāne, bet skolotāju simpātiju balvu- Anastasija Skvorcēviča. Abas uzvarētājas saņēma diplomus un balvas. Pārējie dalībnieki saņēma nelielas balviņas kā pateicību par dalību konkursā.

Paldies ikvienam, kas iesaistījās Halovīna aktivitātēs. Vislielāko paldies vēlos teikt skolēnu pašpārvaldes aktīvākajiem jauniešiem, pateicoties kuriem šis bija iespējams.

 

Roberts Celmiņš, skolēnu pašpārvaldes vadītājs