2024. gada 16. aprīlis        Mintauts, Alfs, Bernadeta   Dzimšanas dienas svin: AIVARS JUSTS, KRISTIANS LIEPA

Labākie mācībās 2022./23.m.g. 1.semestrī

Staļģenes vidusskola arī 2022./23.m.g. 1.semestrī var lepoties ar daudziem skolēniem, kuri ir uzrādījuši izcilas sekmes mācībās. Pie Ziemassvētku eglītes 2022.gada 22.decembrī svinīgajā pasākumā goda rakstus un dāvanu- grāmatu saņēma 44 skolēni.

Sākumskolā 1.-3.klasē apbalvojamos nosaka klašu audzinātāji, ņemot vērā gan pārbaudes darbu rezultātus, gan centību ikdienas darbā:

1.a klasē- Valters Drupa

1.b klasē- Linards Savickis

2.a klasē- Kārlis Šteinbergs, Edžus Dombrovskis

3.a klasē- Artūrs Lielauza, Alissa Liepa

4.-9.klasēs apbalvojamie tiek noteikti pēc sekmju reitinga- vidējais vērtējums sākot no 7, ja nav neviena vērtējuma “1-5”:

1.vieta- 8.a klase, Evelīna Roze (9,44)

2.vieta- 7.a klase, Dārta Lielauza (9,38)

3.vieta- 5.b klase, Anastasija Skvorceviča (9)

4.vieta- 4.a klase, Justīne Siliņa (8,82)

5.vieta- 9.a klase, Roberts Celmiņš (8,75)

6.vieta- 4.a klase, Toms Freimanis (8,73)

7.vieta- 5.a klase, Annija Celmiņa (8,5)

8.vieta- 9.a klase, Ketija Kerstīna Godaine (8,44)

9.vieta- 5.a klase, Evelīna Sileniece (8,42)

10.vieta- 7.a klase, Gustavs Sustrups (8,38)

11.-13.vieta- 7.a klase, Elīza Pole (8,31)

11.-13.vieta- 9.a klase, Marta Keita Baduna (8,31)

11.-13.vieta- 9.a klase, Kitija Salvinska (8,31)

14.vieta- 4.a klase, Evelīna Biseniece (8,27)

15.vieta- 5.b klase, Gustavs Zvejnieks (8,25)

16.vieta- 9.a klase, Artemijs Skvorcevičs (8,13)

17.vieta- 4.a klase, Lievyi Arsenii (8,1)

18.vieta- 4.a klase, Roberts Balodis (8,09)

19.-20.vieta- 5.a klase, Marks Kristāls (8,08)

19.-20.vieta- 6.a klase, Aleksis Apaļais (8,08)

21.vieta- 8.a klase, Vestards Stranga (8,06)

22.-23.vieta- 5.b klase, Emīls Šteinbergs (8)

22.-23.vieta- 8.a klase, Emīlija Pole (8)

24.vieta- 7.a klase, Arta Lazdiņa (7,94)

25.vieta- 6.a klase, Rasa Šmidre (7,85)

26.-27.vieta- 6.a klase, Letīcija Stranga (7,77)

26.-27.vieta- 6.a klase, Nikola Šakauska (7,77)

28.vieta- 9.a klase, Sindija Mancēviča (7,75)

29.vieta- 5.a klase, Markuss Drupa (7,67)

30.-32.vieta- 5.b klase, Edvards Krastiņš (7,58)

30.-32.vieta- 5.b klase, Matīss Ķincis (7,58)

30.-32.vieta- 5.b klase, Rihards Martins Lisments (7,58)

33.vieta- 4.a klase, Kārlis Šmidris (7,55)

34.vieta- 9.a klase, Markuss Mancēvičs (7,38)

35.vieta- 5.a klase, Atis Nāckalns (7,33)

36.vieta- 6.a klase, Laura Mitkeviča (7,23)

37.vieta- 8.a klase, Kristians Lūsis (7,19)

38.vieta- 9.a klase, Guntis Žukovskis (7,06)

 

Lai laimīgs 2023.gads un gada beigās- vēl izcilāki sasniegumi un Karoga svētkos- vairāk apbalvojamo!

 

Lelde Jēkabsone, direktora vietniece izglītības jomā