Skolotāju diena 2023

2023.gada Skolotāju dienu Staļģenes vidusskolā svinējām 6.oktobrī.

Liels paldies 9.klasei un viņu audzinātājiem skolas direktoram Aivaram Naglim un direktora vietniecei Larisai Ragelei par ieguldīto darbu šo svētku sagatavošanā! Paldies keramikas pulciņa vadītājai Karīnai Niedrai, kura kopā ar devītajiem gatavoja jaukus, rudenīgus pārsteiguma suvenīriņus no māla! Paldies mūzikas skolotājai Agatei Paštorei, kura iemācīja dziesmu “Par zaļu pat vēl zaļāks…”.

Tradicionāli 9.klases skolēni vadīja 2x20 minūtes nodarbības, kamēr skolotāji varēja pavadīt laiku saviesīgās sarunās Skolotāju istabā, baudīt kafiju un 9.klases skolēnu sagādāto torti. Pēc tam visi pulcējās sporta zālē, kur noklausījās devīto dziedāto dziesmu un noskatījās sagatavotos klašu apsveikumu video.

Pēc pasākuma skolēni devās uz mājām, bet skolotāji- uz Liepāju, lai apmeklētu koncertzāli “Lielais dzintars”, kur, pateicoties skolas absolventam un skolas karoga dāvinātājam Jānim Vīgantam, noskatītos koncertu “Gaismas atgriešanās”. Paldies par transporta piešķiršanu Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājai Ivetai Strēlniecei.

Liels, liels sirsnīgs paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem par jaukajiem apsveikumiem Skolotāju dienā!

Lelde Jēkabsone, Staļģenes pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā