„Sporto visa klase” 2023

2023.gada 9.novembrī Staļģenes pamatskolas 2.-6.klases kopā ar klašu audzinātājām un pavadošajiem vecākiem devās uz „Arēna Rīga”, lai kopā ar aptuveni 6000 dalībniekiem piedalītos desmitajā „Sporto visa klase” sezonas atklāšanas pasākumā

„Arēna Rīga” zāle bija gandrīz visa piepildīta ar projekta dalībniekiem. Viņu saimē tika uzņemtas 2.klases. Kapteiņiem kopā ar klašu audzinātājiem- svinīgi pasniegti projekta karogi. No Staļģenes pamatskolas tos saņēma 2.a klase- kapteinis Valters Drupa, klases audzinātāja Santa Vīgante; 2.b klase- kapteinis Jānis Saulājs, klases audzinātāja Lelde Jēkabsone.

Pēc svinīgās daļas sekoja priekšnesumi- velo triāla un motociklistu triki, Rīgas cirka skolas meiteņu gaisa akrobātikas un dejotāju grupas priekšnesumi. Noslēgumā- visgaidītākais- „Citi zēni” koncerts ar dejām uz „Arēna Rīga” grīdas, pie skatuves.

2023./24.m.g. projektā no visas Latvijas piedalās 6400 skolēni, 317 klases, 95 skolas no 35 pašvaldībām. Mūsu Jaunsvirlaukas pagasta pārvalde var lepoties, ka 100% no visām klasēm, kas Staļģenes pamatskolā var piedalīties, arī piedalās. Tas ir iespējams tikai pateicoties aktīvajai un enerģiskajai sporta skolotājai Edītei Čakšai. Liels paldies par to viņai! Paldies par atbalstu skolas direktoram Aivaram Naglim, Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājai Ivetai Strēlniecei, autobusu šoferīšiem, visiem 2.-6.klašu skolēnu vecākiem un klašu audzinātājiem!

Lai izdevies un panākumiem bagāts projekta „Sporto visa klase” gads Staļģenes pamatskolai!

 

Lelde Jēkabsone, Staļģenes pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā