2024. gada 16. aprīlis        Mintauts, Alfs, Bernadeta   Dzimšanas dienas svin: AIVARS JUSTS, KRISTIANS LIEPA

Sporto visa klase sacensības Staļģenē

Staļģenes vidusskola jau 9.gadu piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā "Sporto visa klase". Šogad no mūsu skolas startē 5 klases- 2.,3.,4.,5.,6. 23.februārī mūsu skolā norisinājās viens no sacensību posmiem  starp 6.klasēm.

Mēs sacentāmies ar Kandavas reģionālo pamatskolu, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolu, Pilsrundāles vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu. Klases sacentās 5 stafetēs un VFS. Pirmo vietu un ceļazīmi uz finālu izcīnīja Jelgavas 4.vidusskola. Mūsu skolai godpilnā 2.vieta. Cīnījās ļoti braši, jo pēc 4 stafešu rezultātiem, mums un Jelgavas 4.vidusskolai bija vienāds punktu skaits, visu izšķīra 5.stafete.  Mūsu skolai, kā sacensību organizatoram, bija jānodrošina sacensību tiesneši - paldies Vecāku padomes pārstāvim Gintam Grīnvaldam, Jelgavas novada domes deputātam Gundaram Liepam, pirmsskolas sporta skolotājai Ludmilai Petrovai, sporta zāles pārzinim Aleksandram Petrovam. Tiesāšanā iesaistījās un līdzi juta savai klasei klases audzinātāja Gita Ziemele. Sacensību galvenais tiesnesis bija skolas direktors Aivars Naglis, kurš kādreiz strādāja par Staļģenes vidusskolas sporta skolotāju. Komandas tika apbalvotas ar Latvijas Olimpiskās komitejas diplomiem un piemiņas balvām.

Nākamās sacensības notiek Zemgales Olimpiskajā centrā 5.klasēm. Turēsim īkšķus par mūsējiem.

 

Edīte Čakša, sporta skolotāja