Tikšanās ar dzejnieci

19.oktobrī 8. un 9.klases skolēniem, pateicoties Staļģenes bibliotēkas vadītājas Lienas Blūmas idejai un pasākuma organizēšanai, bija iespēja tikties ar dzejnieci, komiksu mākslinieci  un ilustratori Loti Vilmu Vītiņu (1993).

Par abpusēji jauko un lietderīgo tikšanos liecina skolēnu viedokļu fragmenti:

„Tikties ar Loti bija kā elpa svaiga gaisa, jo parasti mācāmies par autoriem, kuri ir jau nomiruši. Ir ļoti interesanti redzēt, ko cilvēki spēj panākt savā jaunībā.” (Kitija)

„Man patika aktivitātes un runa. Viņai ir arī interesants zīmēšanas stils. Nenožēloju kopā pavadīto laiku.” (Artemijs)

„Interesanta nodarbība bija savu izjūtu zīmēšana. Kolektīvi dalījāmies ar domām par uzzīmēto, tas bija patīkami.” (Ketija)

„Man vislabāk patika tikšanās beigas, jo varēju uzdot dažus jautājumus par filmiņkamerām.” (Roberts C.)

„Es vēl joprojām esmu laimīga. Pēc tikšanās es jutos lepna, ka varēju pateikt, ka esmu izlasījusi gan ‘’Ūdenstorni”, gan „Meiteni”. Bija patīkamas sajūtas, ka beigās dabūju dzejnieces autogrāfu ar sirsnīgiem sveicieniem.” (Marta)

„Bija forši parunāties ar Loti Vilmu, un 2 stundas aizlidoja kā viena minūte.” (Mikus)

„Es nekad nebiju ticies ar kādu dzejnieku reālajā dzīvē. Pats labākais bija tas, ka mēs veidojām savu dienasgrāmatu. Es nenožēloju, ka iepazinos ar tādu labu dzejnieci.” (Dmitrijs)

„Es uzskatu, ka šādas tikšanās ir ļoti svarīgas un nozīmīgas. Paldies par šādu iespēju!” (Evelīna)