Ziemassvētku pasākums 2023

Staļģenes pamatskolā 2023.gada Ziemassvētku pasākums notika 21.decembrī. Liels paldies par tā organizēšanu skolas ārpusklases darba organizatorei Silvijai Saleniecei. Pirms pasākuma savu ieguldījumu deva skolotāja Sarmīte Tauriņa- nodrošinot estētisko noformējumu un 9.klases skolēni- sakārtojot telpu un pušķojot lielo egli.

Par muzikālajiem priekšnesumiem bija parūpējusies Salgales mūzikas un mākslas skolas direktore Anda Silgaile. Lieliski skanēja Staļģenes pamatskolas 2.klašu apvienotais ansamblis, 1.-5.klašu koris un Jelgavas novada skolu apvienotā kora “Asni” grupa, kā arī Salgales mūzikas un mākslas skolas vokāli instrumentālais ansamblis un solo priekšnesumu izpildītāji.

Par sirsnīgiem dzejas lasījumiem paldies skolotājai Vitai Klausai un viņas sagatavotajiem skolēniem.

Šogad īpaši tika sumināti skolotājas Andas Skrupskas vadītā mazpulka vairāk kā 60 dalībnieki, kuriem visiem bija izteiktas pateicības par izciliem sasniegumiem interešu izglītības pulciņa darbībā.

Pēc skolas direktora Aivara Nagļa un Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājas Ivetas Strēlnieces svinīgās uzrunas tika sveikti 2023./24.m.g. 1.semestra 1.-9.klašu skolēni, kuri uzrādījuši labākās sekmes mācībās. Tajā skaitā seši 1.-3.klašu skolēni, kurus izvirzījuši apbalvošanai klašu audzinātāji saskaņā ar vērtējumu STAP, un 44 skolēni no 4.-9.klasēm, kuri iekļuvuši sekmju reitingā ar vidējo vērtējumu no 7- 10, kuriem nav neviena vērtējuma 5.

Paldies skolas ēdnīcai par īpašo skolas svētku pusdienu organizēšanu.

Paldies ārpusklases darba organizatorei Silvijai Saleniecei par projekta “Skolas soma” koncerta “Ziemassvētku ekspresis” organizēšanu 1.-4.klašu skolēniem pēc lielā pasākuma ar mūziķi Ati Ieviņu.

Paldies skolēnu pašpārvaldes pārstāvjiem par aktivitāšu organizēšanu 5.-9.klašu skolēniem.

Vislielākais paldies klašu audzinātājiem, kuriem šajā svētku laikā bija visnopietnākā darba slodze!

Tikai visiem aktīvi piedaloties, izdevās šie 2023.gada Ziemassvētki!

 

Lelde Jēkabsone, Staļģenes pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā

Klase

Vieta

Uzvārds, vārds

Vidējais vērtējums

9.a

1.

Evelīna Roze

9,69

6.b

2.

Anastasija Skvorceviča

9,15

8.a

3.

Dārta Lielauza

9,06

6.a

4.

Annija Celmiņa

9

6.a

5.

Evelīna Sileniece

8,92

5.a

6.

Justīne Siliņa

8,83

4.a

7.

Alissa Liepa

8,82

8.a

8.

Elīza Pole

8,69

4.a

9.

Marks Ceļmillers

8,64

5.a

10.

Toms Freimanis

8,58

4.a

11.

Adele Kašmara

8,55

9.a

12.

Emīlija Pole

8,5

4.a

13.

Adrianna Paula Millere

8,45