Ceļojums skaņu pasaulē

30.septembrī Skolas somas ietvaros pie mums viesojās profesors Ventis Zilberts, operdziedātāja Evija Pehlaka un muzikoloģe Auriga Jermaka. Visiem 1.-9.klases skolēniem bija lieliska iespēja dzirdēt un pieredzēt solodziedājumus balsij un klavierēm: romantiskas noskaņas franču komponistu Ž.Masnē, Š.Guno, Ž.Bizē, itāļu komponistu Dž.Pučīni, I.Katalāni ārijās, kā arī latviešu tautas dziesmās un latviešu komponistu kamermūzikas opusos.

Muzikoloģe iepazīstināja  ar operas un kamerdziedāšanas  žanru, vadīja sarunas ar māksliniekiem. Visiem patika kopīgā balss ievingrināšana ar Eviju Pehlaku- mākslinieci, kura koncertējusi uz Luksemburgas, Itālijas, Austrālijas, Vācijas operu skatuvēm un pavisam drīz atkal dosies stažēties uz Ņujorku.

Tas bija patiess baudījums, ceru, ka daudziem šī koncertprogramma radīja interesi apmeklēt kādu izrādi mūsu Operas un baleta teātrī!

Paldies 9.b klases skolēnam Patrikam Strangam, kurš palīdzēja pie apskaņošanas pults un Līdumu kolektīvam par laipno uzņemšanu!

Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece