Tikšanās ar Luīzi Pastori

Šī gada 16. janvārī projekta “Skolas soma” ietvaros pie mūsu klases viesojās bērnu grāmatu autore Luīze Pastore. Rakstniece mums pastāstīja par to, kā veidojas viņas stāsti un kā mums pašiem tādu iesākt. 

Mēs, skatoties uz Marka Rotko gleznām, mēģinājām iedomāties, kas ir attēlots interesantajā  mākslas darbā un kā ar to saistīt veselu stāstu. Mācījāmies arī dalīties ar savām domām un pastāstīt par to, ko mēs esam uzrakstījuši. Arī mūsu klasesbiedriem patika šī radošā nodarbība, un, kā viņi teica, tā pat ir bijusi aizraujošākā stunda viņu dzīvē. Lūk, daži viņu viedokļi:

Mums visvairāk patika rakstīt par savu dzīvi un tās notikumiem. Radoši strādājām vairāk nekā stundu, bet tas bija aizraujoši. (Aivars, Igors)

Luīze Pastore ir ļoti jauka, radoša un māk ieinteresēt publiku. Patika, ka iepriekš bija sagatavojusi prezentāciju, uzdevumus un ieinteresējās par mūsu uzrakstītajiem stāstiem, kā arī izteica savas domas par tiem. (Alise, Ņikita)

Tikšanās ar Luīzi Pastori bija neticami aizraujoša. Negribēju, lai šīs stundas beigtos. Šīs stundas deva iespēju lūkoties tālākajā nākotnes karjerā. Rakstniece uzklausīja katra teikto, katra domas. Iespējas izpausties bija daudz un dažādas, kā arī komplimentu bija DAUDZ! Pati Luīze Pastore paslavēja un sacīja, ka mans darbs ir ar tādu pašu domu kā viens no Šekspīra darbiem. (Enija)

Esam ieguvuši daudz jaunu iespaidu un informāciju par to, kā rakstīt un stāstu padarīt interesantāku. Šīs divas mācību stundas mūsu klasei bija kas jauns un nepieredzēts, tādēļ mēs labprāt vēlētos šādas nodarbības arī nākotnē. Liels paldies skolotājai Sarmai Ulbinai, kā arī jaukajai rakstniecei Luīzei Pastorei!

 

7.klases skolnieces: Jana Apaļā un Sonora Lība Akone